Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van, aki 2 évessel bevállalt...

Van, aki 2 évessel bevállalt egy görög utat, busszal? Mi a tapasztalat, hogy bírta/bírtátok?

Figyelt kérdés
Anyósoméknak tizenéve ez az évi nyaralás, hogy busszal le Paraliáig, ott fetrengenek a parton egy hétig, és utána haza. Szervezett út az egész, amit én alapból nem szeretek. Viszont van egy 2 évesünk is, akivel el nem tudnám ezt képzelni... De annyira erőltetik, hogy úgy érzem, hogyha én egyedül nekiállnék őket győzködni, hogy ez miért is hülyeség, még én lennék a rossz... Voltunk már vele nyaralni többször, nagyobb távon is (Thaiföld, USA), de azért más egy repülős éjszakai járat, akár multicity foglalással, mint egy zötykölődős busz a 35 fokban... Nem is tudom, hogy egy ekkora gyerek kapna-e külön ülést, vagy végig valamelyikünk ölében kéne utaznia.
2020. jan. 17. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Meg egyedul sem vallalnam be 27 eves latemre... kinzas lenne mindenkinek.
2020. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, őszintén magamat is "féltem". Főleg, hogy ki tudja, milyen helyeken állunk meg útközben, meg egyáltalán... Azzal nyugtatnak, hogy akkor már nagyobb lesz, meg így sem egy hisztis gyerek. Persze, mert próbálunk mindig hozzá igazodni, úgy alakítani mindent, hogy neki jó legyen.
2020. jan. 17. 21:27
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Én az se értem,hogy felnott emberek hogy bírják, nemhogy egy kétéves!🤷Nem vagyok kényes, szinte mindenhova tömegközlekedéssel járok, de időnként utazom olyan buszokkal egy-het órát és az is sok. Elképesztően kényelmetlen. Aludni se tudok rajta. Persze egy kisgyerek nyilván jobban elfér, de akkor is, na sok-sok óráról van szó! Semmiképpen nem vinnem.
2020. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy vinném. Nálunk is akartak valami hasonlót anyósék, mondjuk legalább kocsival, egy, szép, határozott nemet mondtam, neked is ezt tudom javasolni.
2020. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos h nem vinnem, de arrol lehetne szo h repulovel menjunk.
2020. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A repülőt én is mondtam (főleg, hogyha még most tavasz környékén foglalunk előre, jó áron lenne biztosan). De mivel ők fizetik, ezért nyilván nem jó, mert az biztosan drágább, meg kb a fejemet harapták le, hogy ők még sosem ültek repülőn és nem vénségükre fogják elkezdeni, ki tudja mi történne velük, meg hogy ők évek óta mennek és még sosem volt rossz tapasztalatuk... Meg hogy apósomat így is alig lehet rávenni, nem hogy még ő ezért felutazzon Budapestre.

Ez is kicsit vicces szerintem, hogy na ők aztán nem változtatnak semmit, de mi utaztassuk a gyereket a tömött buszon.

2020. jan. 17. 22:00
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Semmi képp!!!

Mi voltunk, még friss házasként ilyen "nyanya turson" SOHA TÖBBÉ!

Pont kifogtunk egy olyan turnust, ahol a mamiknak annyi cuccuk volt, h nem flrt el a csomagtartóban a sok táska. Így a wcbe volt bepakolva a maradék. Tehát nem lehetett a wct használni!

A sofőrök emiatt úgy bepöccentek, h közölték h akkor állunk csak meg ha nekik pihenő idő van ( egyébként ha a fiatalok szóltak nekik megálltak 😉 csak a banyákra pikkeltek) Rengeteget kellett várni a határon is 😞 így majdnem 4 órával hosszabb lett az út a tervezettől. Szóval ez egy felnőtt embernek is szörnyű unalmas stb.

És persze ha van anyagi lehetőségetek, miért szadiznátok a gyereket és magatokat egy ilyen úttal?!

2020. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját 2 évesemből kiindulva nem mennék.Ha a kocsiba kibír 3 órát 3-4 megállással sokat mondok.Biztos nem kínoznám a gyereket,magamat és mindenki mást azzal, hogy velük utazunk a buszon.:)
2020. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok.. Szeretek utazni, de nincs az isten, hogy csoportos buszos útra befizessek. Van aki élvezi de nem vagyunk egyformák. Kocsival nem gond, ha hosszú útra kell menni, mert akkor állunk meg amikor akarunk.... Arról nem is beszélve hogy egy kis gyereket tuti nem vinnék ilyen útra.... Kínszenvedés lenme szerintem és nem csak neki, hanem a többi utasnak is. Én biztos nem vállalnám be. Férjed mit mond? Mi alapból nem mennénk ilyenre szóval nehéz beleképzelnem magam.
2020. jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Mi Horvátországban és Ausztriában voltunk egy kétévessel és nagyjából egy órát bírt ki ülve, utána jött a kiszáll-kiszáll végtelenítve. Autóval ez megoldható volt, de busszal tuti nem vállalnám be. De te ismered a gyerekedet, hogy mennyire utaztatható.
2020. jan. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!