Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora volt kisgyereked...

Mekkora volt kisgyereked mikor kismotrot kapott? Meg kellett tanítani használni vagy elég volt ráültetni? Hogy tanítsam meg? Toljam hátulról?

Figyelt kérdés
2020. jan. 30. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
15 hónaposan kapta. 16 hónapos de egyelőre még csak én tologaton tehát követem 😁
2020. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell tanítani. Legyen szem előtt és ha elkezdi érdekelni, akkor magától ráérez.


1 évesen kapott nyuszimotort, de nem érdekelte, másfél évesen kapott egy rendes motort, közepes méretűt, kB 18 hós korára egyik pillanatról a másikra ráült, és 2 nap alatt már száguldott vele.


Vehettek bármikor, legyen szem előtt, és majd ha ő úgy gondolja akkor rá fog ülni és menni fog vele magától.

2020. jan. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lányom jövő hónapban lesz 1 éves, kapott egy bébitaxit. Ugyan nem kis motor, de ugyanazon az elven működik. Ahogy ráültettem, már hajtotta is.
2020. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most karácsonyra kapott, 18 hónaposan. Nem kellett tanítani, ráült és ment vele, igaz ő már 11 hónapos kora óta bébitaxizik (hamarabb tudott mint járni). A nagy is csak ráült és ment, de őt nem érdekelte ez a motorozás, max. 2x ha elővettük, majd el is adtuk. Amúgy ő biciklizni sem szeret, tud, de nem érdekli.
2020. jan. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb másfél évesen kapta, talán kicsit korábban. Tanítgattam itthon a kertben, de nem érdekelte. Aztán gondoltam egyet és kivittem az utcára. Na ott rájött, hogy mennyire gyorsan tud haladni, és pikk-pakk ráérzett. :)
2020. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1 évesen bébitaxi, 1.5 évesen nyuszis motor

Mikor a nyuszissal már tudott menni, kellett 1-2 hónap, utána már tudott menni a sima kismotorral.

2020. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Motort,nem motrot....


Szerintem kb 1.5 éves lehetett. Sosem toltam, rájött, hogyan kell használni.

2020. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Esküszöm először motort írtam csak valamiért úgy gondoltam mégsem az a helyes😀
2020. jan. 30. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!