Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Naturista, nudistra strandra...

Naturista, nudistra strandra vinnetek kisgyereket? Aki 5 eves

Figyelt kérdés
Idaig nem vittuk magunkkal de itthon ez a termeszetes nekunk. Probaljuk minel jobban hanyagolni ezt, ne lassa az apjat furdes utan vagy engem. Minden nyaron 2 hetre nudista kempingbe utazunk. Idaig a nagyszulok vigyaztak ra, de tavaly annyira rosszul viselte, hogy nelkulunk kell lennie hogy 3 nap utan hazamentunk. Ferjem nem akar lemondani errol a nyaralasrol, ot is vittek a szulei szerinte nem lesz semmi baja a gyereknek. Nem tudom mi lenne a jo megoldas
2020. febr. 4. 23:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktatok beszélgetni azzal a gyerekkel? Az ötévessel már lehet. Mindent csodálatosan el lehet neki magyarázni.
2020. febr. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
nem hatårozotan nem vinėm .
2020. febr. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Menjetek normális kempingbe
2020. febr. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Én nem vinnem, de én se mennek, mert tőlem ez idegen.


Viszont ha nektek az eletetek része, akkor sokat beszélgetve, felkészítve elvinnem.

2020. febr. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek ez annyira fontos otthon vajon miért kezelitek tabuként a dolgot? Nekem ez fura. Nekem 2,5 éves fiam van, nem nudizunk, de nem jövünk kétségbe, ha itthon pucéran megy végig a másik a lakáson. Ha az a bevett szokás, hogy nem látja anyát/apát otthon pucéran, akkor fog nagyot nézni, hogy egy tök idegen helyen vajon miért szaladgálnak ruha nélkül. De ahogy előttem is írtàk 5 éves nagy valószínűséggel meg lehet vele beszélni ezt, illetve megkérdezni ő mit szeretne.
2020. febr. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon is folyton meztelenül jártok-keltek (ő is), szerintem nem a szexualitást fogja benne látni csak a jó bulit. Ha viszont otthon tabu vagy max. csak ritkán átlibbentek a színen, akkor inkább ne vigyétek.
2020. febr. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Bennem is hasonló kérdés merült fel, mint az 5. hozzászólóban. Ha ti nudisták vagytok, akkor otthon miért viselkedtek másképp, illetve miért kérdés, hogy elvigyétek-e a gyereket?

Vannak nudista barátaink, ők simán vitték már kicsi kortól a gyerekeiket ilyen helyekre. Bár tőlem idegen ez a világ, és furcsa belegondolnom, milyen élmény lehet egy gyereknek, akinek az arca épp a felnőttek nemi szerveinek magasságában van, nyilván megvan az oka, amiért valakik ezt az életformát szeretik, és azt gondolom, akkor természetesnek kellene lennie a gyerek előtt is…

2020. febr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Bennem is ez merült fel, hogy nudistaként/naturistaként miért fontos, hogy otthon ne lásson meztelenül benneteket? És ezek után miért fontos, hogy idegen helyen lássa ugyanezt ne csak tőletek, hanem vadidegenektől is. Ráadásul olyan környezetben, ahol kb "elbújni" sem tud előle, ha ez nem tetszik neki.

Tőlem végtelenül idegen ez az életforma, de ha nektek ez jó, akkor éljetek így és természetesen vigyétek a gyereket.


Azért megjegyezném, hogy a fiam 9 éves, egyáltalán nem flangálunk otthon meztelenül, de még a mai napig sem okoz gondot, hogy kiszaladjak a füdből ruha nélkül, ha csörög a telefon, vagy éppen akar valamit tőlem a gyerek. És ő egy pillanatig nem akad fent rajta, hogy miért nincs rajtam ruha ilyenkor.

2020. febr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs hozzászokva, én nem 5 évesen kezdeném.

Abban is van igazság, hogy az ő magasságuk pont a nemi szervig ér, tehát mást nem is nagyon fognak látni.

Fiú vagy lány?

Én nem vinném. 5 évesen kibír pár napot a nagyszülőknél.

2020. febr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Fúúúj, ki a fene kíváncsi vadidegen csöcsökre és péniszekre meg miegymásra. Fúúúj. Egyébkétn itthon simán bejönnek afürdőszobába, ha fürdünk , tehát itthon lát minket , természetesnek vesszük, de idegenekre rohadtul nem vagyok kíváncsi, nem hogy még a gyerek is lássa. Fúúúj... Bocsi
2020. febr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!