Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák, mit...

Kisgyerekes anyukák, mit válaszolnátok, ha a gyereketek ezt kérdezné tőletek?

Figyelt kérdés

Ha megkérdezné, hogy mi az az iszapbirkózás, mert valahol mondjuk hallotta, de nem tudná, miről van szó. Mi az, miért csinálják, mi a lényege stb.

Hogyan magyaráznád el neki, hogy hiába birkózás, inkább az erotikához, mintsem a sporthoz van több köze?


2020. febr. 5. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
99%
nem magyaràznam , hogy ez inkabb erotikus, csak a sport rèszet
2020. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne szóba hozni az erotikát? Elmondanám, hogy sárban birkóznak valakik. Teljesen felesleges túlbeszélni, majd ha annyi idős lesz, eldönti, hogy ezt erotikusnak találja-e vagy nem.
2020. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 34 vagyok, és nem tudtam az erotika részt.
2020. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyereknek mindig annyit válaszolunk amit kérdez, nem kell többet. Majd ha lesz további kérdése akkor arra válaszolsz, addig felesleges bonyolítani egymás életét.
2020. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

-Anya, mi az az iszapbirkózás?

-Várjál Pistike, gyorsan kiteszek egy kérdést gyakorira, mielött válaszolok.


Vagy hogy kell ezt elképzelni? :D

2020. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös: :D nem, nem éppen így gondoltam, csak szimplán te mit mondanál, ha megkérdezné
2020. febr. 5. 21:34
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Olysan birkózás, amit egy iszappal teli medencében: ringben vívnak.


Azért csinálják, hogy versenyezzenek és szórakoztassák a nézőket, mint egy boxmeccsen is.


Ennyi

/ adott gyerek életkorától függő szókinccsel...


Szerintem egyébként sem erotikus 🤣

2020. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Mi ezen az erotikus?! Túl élénk a fantáziád. Nem kell ennyire túlgondolni.
2020. febr. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
En azt hittem, azert csinaljak iszapban, mert az csuszik, es igy nehezebb a masikon fogast talalni. Illetve ahogy a gyerekek is, neha a felnottek is elvezik, ha sarat dagaszthatnak, vagy nezhetik. Ezert terjedt el, ugyanugy, mint a roncsderbik, meg a sardagaszto autoversenyek is.
2020. febr. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Számomra sem erotikus. Bár egyesek szerint a jóga is inkább szexi mint sportos :|
2020. febr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!