Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak is szinte kéthetente...

Másnak is szinte kéthetente beteg kiscsoportos gyereke?

Figyelt kérdés
Szeptember óta 2 hetente beteg. Mindig valami felső légúti nyavalya. Most is 2 hétig itthon volt, hétfőn ment először erre ma reggelre megint lázas volt.3 hónapig adtam neki Immunotrofinát, de semmit sem ért. C vitamint, D vitamint folyamatosan adom nyár vége óta. Annyira sajnálom már szegényt, mert szeret oviba járni. Ráadásul én is mindig elkapom tőle. Járt bölcsibe is de ott csak az első 2 hónapban volt sokat beteg aztán már 2-3 hónapig se volt semmi. Már arra is gondolok nem e az oviban nem takarítanak rendesen, nem tudom, de ez már szerintem nem normális, hogy ennyit beteg. Havonta több mint 20 ezret költök a gyógyszertárban meg dolgozni sem tudok így elmenni. Már kezdek kilenni idegileg.

2020. febr. 14. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom is 2 hetente volt beteg. Így volt 4 évig. A gyerekorvos azt mondta iskolás korára kinövi. Így lett, most 3. osztályos, nem beteges.

Az unokatestvére még sűrűbben beteg, egyidősek, ő suliba is alig jár, neki valami immunrendszeri betegsége van.

Én is mindig mindent elkaptam a lányomtol. A vitaminok sem értek semmit nálunk sem.

Remélem nálatok jobb lesz a helyzet.

2020. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne is mondd. Most jöttem vissza dolgozni kB, 15 napot voltunk eddig otthon, most is mamának vannak. 3an vannak bölcsi tol az oviig, valaki folyton beteg.
2020. febr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Következő téli időszakban jobb lesz már. Általában így van.

A fiam az első bölcsis télen ugyanígy volt, a sógoromék kiscsoportos ovisa is.

A fiam következő évre már sokkal erősebb volt és csak 2x volt beteg.

2020. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bölcsis korában szó szerint 2 hetente volt beteg. Most kiscsoportos, havonta egyszer itthon van huzamosabb ideig. Többször 2 hét alatt gyógyult meg. Szerencsére nem szokott komolyabb betegséget összeszedni, de mindig nagyon folyik az orra.
2020. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én már szeretnék dolgozni, kellene a pénz de így nem merek kezdeni se sehol. Nagyszülők is még dolgoznak. Még ha egyszer én egyszer a párom lenne táppénzen is húzós lenne.
2020. febr. 14. 13:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak ez a gáz, hogy ő volt bölcsis de mégis folyton beteg oviba is, pedig azt mondják aki bölcsis oviban már alig beteg
2020. febr. 14. 13:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez általános sajnos. Bölcsi nekünk sem volt gond,tavaly szept végén kezdtük az ovit, október végétől folyamat beteg volt. Novemberben 7, decemberben 9 napot tudtam dolgozni. Januárban már 11et :) ha gyakoriak a felső légúti betegségek érdemes megnézni fül orr gégésszel is, enyémnek középső csoportra annyira megnagyobbodott hogy már szinte nem hallott, kivették neki, azóta 1x volt beteg.
2020. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szerencsére nem tapasztaltam ilyesmit. Szinte soha nem beteg a lányom, kiscsoportbol kb 10 napot hiányzott összesen egy év alatt. Most kozepsoben szeptember óta 3 napot. Béres cseppet, C és D vitamint kap.
2020. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!