Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyáron babakocsival vinnétek...

Nyáron babakocsival vinnétek úgy a 2 év körüli kisgyermeketek, hogy csak egy pelenka, vagy rövidnadrág van rajta?

Figyelt kérdés

Az én kislányom hypoton, még nem jár, így nem kéredzkedik ki a babakocsiból. Lehet sokan nemmel válaszolnának, de nálunk ugye emiatt más a helyzet. Tavaly nyáron 1 évesen simán vittem pelusban, vagy adtam rá pelenkatartó bugyit.

Elég izzadós.

Ti mit gondoltok?



2020. febr. 14. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem


De az 1 évesemet sem vittem.strandon sem


A babakocsi is kényelmesebb ha van közte egy pamutréteg...


Minimum egy kistrikó

2020. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem . 2 evesre is vannak lenge ruhak vagy egy triko
2020. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem. Tavaszi gyerekeim vannak, pár hónaposak voltak a nyári melegekben, de házon kívül már akkor is mindig volt rajtuk kis trikó. Nem azért, mert a pedofiloktól félek, hanem mert csak.

1 éves koruktól a strandon és otthonon kívül pláne csak kivételes esetekben vettem le róluk a pólót, pl. ha vizes lett.

2020. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de miért is kellene? Nyári ruhát, ujjatlan felsőt adtam rá.
2020. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen csupasz testrésze egy 2 évesnek! Leég a bőre! Hiába kened drága kencékkel, az uv káros. Kánikula ruhát adj rá.
2020. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem és nem értem, hogy mi köze van ehhez a hipotóniának.

Lányom is az, de ugyanúgy felöltöztettem, amikor még nem tudott járni. Az 50 faktoros babakocsi-kupola se védi mindenhol, kell a nap ellen a ruha + naptej, kalap.

2020. febr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még h a babakocsiban ül, fel kell oltoztetni emberien a gyereket. Te sem jársz félmeztelenül nyáron azért mert meleg van. A gyerek is "megérdemli" a ruhát és igenis szokja meg hogy ha elmegyünk otthonról fel kell öltözni, meg kell jelenni.
2020. febr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem. A fiam volt nyári,ő első évben újszülöttnek bodyban volt,2.évben 1 évesen rövidnadrág body,2 évesen már poló rövidnadrág,nagyfiús ruha.

Lányom őszi volt,első nyártól rendes ruha,leggings,tunika,rövidnadrág,nyári ruha,poló mikor mi.

5 éves a nagyobbik gyerekem,ezalatt az 5 év alatt 1x figyeltem fel pelenkás gyerekre,úgy vitték be a boltba,soha mástól nem láttam,pláne nem két évesnél.

Ha izzadós,akkor ne passzos bodyt adj rá,hanem lengébb polót.

2020. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mert egy 2 éves úgyse marad sokáig a kocsiba mindenre felmászik bele ül.Amugy is tanulja meg utcára ruhába megyünk.:)
2020. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!