Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ahol 20-22hónap korkülönbség...

Ahol 20-22hónap korkülönbség van a 2 gyerek között, hogy oldják meg a babakocsis sétákat?

Figyelt kérdés

Testvér fellépőhöz még nem kicsi egy majdnem 2éves? Mármint nem tudom elképzelni, hogy bírna csimpaszkodni akár 1órát amig sétálunk (mondjuk most még 1,5éves sincs).

Testvérbabakocsi hülyeség lenne, így hogy nem annyira kicsi a korkülönbsèg? Használt valaki ilyen kocsit ekkora korkülönbsègnél?



2020. febr. 18. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
23 hónap van a gyerekeim között. Onnantól, hogy megszületett a kicsi, a nagy gyalog járt.
2020. febr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Alexa19 ***** válasza:
100%
Nekem 22 hónap van a gyerekeim között. A nagylányom addig babakocsizott amíg a kisfiú megszületett. Utána sétált vagy ha nagyon elfáradt akkor testvérfellépőn jött tovább. Volt nálunk karikás kendő hogyha annyira elfáradt a kislány akkor a kisfiút magamra kötöttem és a kislány babakocsizott. Sose a kislány alvásidejében sétáltunk így sokszor nem volt olyan,hogy beült volna. Mi nem gondolkodtunk testvér babakocsin mert elég sokat használunk tömegközlekedést és azzal bonyolultabb azért.
2020. febr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fellépőnk se volt végül. Volt, hogy felállt a nagy a babakocsi vázára, a tolókar mögé. De többnyire sétált vagy motorozott. Aztán persze olyan is volt, hogy besokallt, és a nyakamba vettem, miközben toltam a kicsit. :)
2020. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A barátnőmék kölcsönbe kaptak egy testvérkocsit, azóta azzal járnak. 2,5 éves volt a nagy, mikor a kistesója született.
2020. febr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is 21 hónap volt. Barátnöm gyerekeinél is, ö vett testvér babakocsit.

Mi csak fellépöt és szuperül müködött. Nálunk a csak séta nem müködött volna, mert több km-t gyalogoltunk vagy a várost jártuk, nekünk nem volt nagymama vagy más akinél lepasszolhattuk volna bármikor is.


Nekünk olyan testvérfellépö volt aminek volt ülökéje is.


Mikor nagyobbak voltak akkor egy elég széles römer könnyü babkocsink volt amibe bele fértek elöször egymás mellé(kicsi popojuk volt), majd egymás ölébe.

2020. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk sokkal kisebb a korkülönbség, így az elején tesókocsiztunk. Most 1 éves a kicsi, 2 a nagy, már csak akkor használjuk, ha hosszabb útra megyünk, csak simán bolyongani a lábán jön a nagy. Hamarosan leváltjuk a hosszabb utakra is testvérfellépőre.
2020. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19 hónap van köztük. Amíg még csak feküdni tudott a kisebb addig gyalog jött a nagyobb úgy hogy vagy tolta velem a babakocsit vagy a kezem fogta. Később egymás mellett is elfértek. Most viszont már a kicsi is gyalogolni akár és ilyenkor van úgy hogy a nagy ül a babakocsiban a kicsi fogja a kezem. De van hogy egyik a babakocsit tolja velem van mindjárt folyt.
2020. febr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. És mos jön a harmadik baba és ő is 19 hónappal leszkisebb
2020. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A boltban meg mindkét gyerek tolja a babakocsit és a kosár a babakocsiban van.
2020. febr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

24 hó korkülönbség. Nem volt se testvèrfellèpő, se tesókocsi, se kismotorozás. A nagyot már hónapokkal a kicsi èrkezèse előtt elkezdtem szoktatni a hosszabb távú sètákhoz. Èrtsd, a piacig eljussunk gyalog bevásárolni, az két villamosmegállonyi távolság nálunk. Messzebbre nem mentem velük, többet azért a nagy nem bírt volna. Sokáig nem bkv-ztam két kicsivel úgyhogy az első hónapokban tényleg csak a piacig meg vissza mentünk mindig.

A kicsi is két évesen szokott le a babakocsirol, mindenhiva gyalog jön, illetve gond nélkül tomegkozlekedek a 2 és 4 evessel.

2020. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!