Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki a nagyobb 2 éves korában...

Aki a nagyobb 2 éves korában döntötte el, hogy jöhet a kistesó, megbánta? Várt volna még, vagy nem volt nehéz két kicsivel?

Figyelt kérdés

Mindjárt 2 éves lesz a kisfiam.

Mostanában elkapott az érzés, hogy jöhetne a kistesó.

A fiam ritkán alszik jót, nem igazán beszél még és nem is hajlik kicsit sem a szobatisztaság felé.


Tudom, ez változhat 9 hónap alatt, ha rögtön sikerülne. De ha mégsem?

Vagy más nehézség jön és totál kikeszulok?

Nekem néha ő is sok, viszont nagyon szeretnék még egy gyereket.


Szeptemberben mehetne oviba, de nem tudom teljesíti e a szobatisztaságot és beszédet (ez feltétel, legalábbis itt azt mondják)


Pár sort írnátok nekem őszintén, milyen két gyerekkel?


2020. febr. 19. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Én várnék még a helyedben ha még terhes se vagy de már azon gondolkodsz mikor passzolhatod le leghamarabb a nagyobbat. Ha már úgyis otthon leszel, simán maradhatna otthon ő is nem?
2020. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

jobb előbb, mint később

előbb túl vagy a nehezén, nem kell hat évig a gyerekekkel szopni

2020. febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Van egy 2 évesem és egy 3 hónapos babám .

Életemben nem szenvedtem ennyit iszonyat kemény 2 picive.A 2 évesemet is megviselte nagyon.

2020. febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
2,5 év van a gyerekek között, a nagy 4 évesen ment oviba. Hát, ez a 1,5 év kemény volt. Most, hogy már iskolások, már jó. Nem tudom, hogy újra így csinálnám -e.
2020. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Első, nem igazán értelek, miért is akarom a nagyobbat lepasszolni?

Oviba járni nem olyan, mint a bölcsi...

És a javára válna az ovi, pajtások.. Nem unatkoznak úgy, mint sokszor itthon.. 🙄

2020. febr. 19. 20:16
 6/11 A kérdező kommentje:

Mindnekinek köszönöm szépen a választ.

Ha készen állnék, akkor se lenne most sem úton sem már meg a kistesó.

Úgy gondolom, hogy a fiamat is néznem kell.

Még javában szüksége van rám.

És bevallom, nekem is rá.

Nem állok készen arra sem, hogy ne csak ő és én legyünk.

2020. febr. 19. 20:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk két év a korkülönbség. Piszok nehéz volt az első év, nem vallalnam mégegyszer.
2020. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1,5 éves volt amikor születtek a tesoi (ikrek), a kicsik most 10 honaposak és sokszor piszok nehéz! Imádom és újra így csinálnám, de nekem szükségem van segítségre. Pl. Jár hozzánk takarítónő, amit korábban meg egy gyerekkel is felesleges luxusnak tartottam. Heti kétszer keresztanyukam foz ránk és csak el kell menni a főtt etelert. Nagyon fontos nálunk a napirend.


Viszont simán elmegyek velük egyedül programozni. A nagy sokat gyepalja a kicsiket, de egyre többet játszanak együtt, szerintem hamarosan tökéletes kész minden.

2020. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Igen segítség nélkül nagyon durva .És még ott a házimunka, főzés ,séta éjszaki kelések .Van hogy délután 4 kor tudok reggelizni és éjfél is mire ágyba kerülök onnatól pedig kelhetek a picihez 1 -1,5 óránként .Egybe folyik az éjszaka a nappalal nincs pihenő soha.
2020. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem válalnám az tuti.Nem beszélve az anyagiakról.
2020. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!