Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sos.2 eves fiam ugy kelt fol...

Sos.2 eves fiam ugy kelt fol hogy faj a bal laba. Nem akar rallni?

Figyelt kérdés

Semmi mas problema nincs

.nem lazas meg az orra sem folyik .nem utotte meg magat most ebredt fol.valaki hasoblo helyzetbenvolt mar?


2020. febr. 22. 07:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy elzsibbadt?
2020. febr. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem mert sir ha labra akar allni. Masziroztam neki mar. Madzni maszik es ha ul vagy nem terheli akkor nem faj de ahogy raal elesik es sir. Jivtan a korhazat azt monftak varjak meg .es ha delutanra nem mulik vigyem
2020. febr. 22. 07:17
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Van egy fajta virus fertözés ami ilyen tüneteket produkál.

Nem is igazán fájdalom, mert nem sír a gyerek de nem tud ráállni a lábára.

Igaza van a korháznak, ez jobb lehet, ha nem akkor menjetek be.

2020. febr. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen ez van nallunk is alap helyzetben nem faj neki , sem ha mozgatom akkor senm ha maszirozom de nem tud raallni, mi a neve neki kedves 2. Valaszolo es akkor ha ez lenne , mit tegyek??ha a korhazba se menjunk?elmulik?
2020. febr. 22. 08:04
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Az èn kisfiamnak is volt pont 2 èvesen egy ilyen napja. Egyèbkent örökmozgò volt, aznap csak feküdt. Dèlutàn ahogy jött el is mùlt a dolog, de nagyon rèmisztő volt. Azòta sem tudjuk mi okozhatta.
2020. febr. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Èn No-ban élek, itt volt már pár gyereknek ilyen.

Itt szószerint fordítva csipö megfázás a neve.

2020. febr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
3 évesen volt a lányomnak, csípőizületi gyulladás legalábbis úgy emlékszem ezt mondta a doki. Semmi más tünet nem volt, mondjuk neki mindkét lába használhatatlan volt, még felulni se tudott egyedül, azt hittem lebénult. Rettenetesen megijedtem. Ő kapott antibiotikumot.
2020. febr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kicsit javult bar adtam nrki nurofent . De latom rajta hogy erzekrny es faj neki ha nem mukik delutanra teljesen beviszem
2020. febr. 22. 09:18
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Volt a fiamnak is 2 eves kora korul, virusfertozes szovodmenyekent izuleti gyulladas. Pihennie kellett vele, nem volt egyszeru agyban tartani persze.... Gyorsan helyrejott, en azert mindenkepp megmutatnam orvosnak.
2020. febr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk is volt a lányomnak, kb.ugyanígy,5 évesen. Csípőizületi gyulladás, vírus miatt volt a diagnózis, de beteg sem volt hónapok óta pedig, csak a 2 tesója. Elég sokáig tartott, 3 nap cataflam csepp, akkor jobb lett, de hetekig mondta h fáj, Elvittem a Klinikára, ott is azt mondták vírusfertőzés utáni ízületi fájdalom. Kapott 2 hetig nurofent emelt adagban. Azóta nem fájt neki.

Fiam fiatalkori krónikus ízületi gyulladásos, nála totál máshogy volt, erőteljes fájdalommal járt, meg feldagadtak a térdei. Izgultunk h lányomnak ne az legyen. Már tudtam, hol lesz jó kezekben,teljesen kivizsgálták!Szerencsére minden rendben. Jobbulást!

2020. febr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!