Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 7 éves kislányt és egy 5...

Egy 7 éves kislányt és egy 5 éves kisfiút normális dolog együtt fürdetni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 22. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Nem tartom annak.
2020. febr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
HA náluk ez megszokott a családban, akkor semmi gond vele. Ha bármelyiket is zavarja a helyzet, akkor nem eröltetném
2020. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Normális, gyerekek. A meztelenség nem egyenlő a szexualitással, míg el nem kezdenek serdülni nem is tekintenek másképp a másik nemre.
2020. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Persze, bőven gyerekek még. Amíg nekik nem gond, addig semmi baj vele.
2020. febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Óvodásokat hordok úszásra. Minden gond nélkül vetkőznek 5-7 éves fiúk, lányok egymás előtt. Nem nézegetik egymást, ez nekik még természetes. Lassan azért eljön az a pont, mikor előkerül a szemérem.
2020. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Ha testvérek, igen. Ha nem azok, akkor azért ennyi idősen már adnék rájuk egy fürdőbugyit.

Az én lányom is 7 éves, de nem ovis, másodikos. Őt már tavaly sem vette át még a pólóját sem szívesen fiúk előtt, de nem mindenki ilyen szégyenlős.

2020. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%
Normális. A 2 éves lányom a 12 éves bátyjával fürdik pl 🙂 nekik ez természetes. Ha a fiamnak már kényelmetlen lesz akkor nem fognak.
2020. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Normális. Inkább 10-12 éves kortól kezdhetnek kicsit másképp tekinteni egymásra, de ha a családban nem tabu a meztelenség, még akkor sem gáz.
2020. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

miért ne lenne normális?! jézusom a mai felfogás beteg, mint amikor a "nagypapa pedofil mert az unokáját az ölébe veszi" felfogás.

Én az unokatesómmal együtt fürödtem és bele sem gondoltunk hogy a másiknak milyen van vagy nincs. Persze kíváncsian kérdeztem milyen ha fütyije van stb. de ez ebben a korban természetes.

ez a kérdés önmagában is beteg, csak a felnőttek látnak bármilyen szexuális dolgot az ilyenekbe, a gyerekek még nem.

2020. febr. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem belefér. Köztem és bátyám között egy év van és ovis korunkban még simán együtt fürödtünk, de még suli elején is talán. Szerintem ez a szülők szempontjából praktikus: egyszerre egy helyen van a két gyerek, kicsit el is játszanak együtt, addig ezt-azt a szülő is elpakolhat, elővehet stb. Gyerekként meg mi élveztük, együtt játszottunk.
2020. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!