Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha beteg gyereket ( másfél...

Ha beteg gyereket ( másfél éves) ágyban lenne célszerű tartani hogy minél előbb meggyógyuljon, miket csináltok hogy ott is maradjon?

Figyelt kérdés
Tv-t nem igazán akarok nézetni vele,könyveket nézünk meg hasonlók. De attól hogy letört,gyenge csak menne( megy is) játszik stb. pedig úgy tudom minél többet pihen annál előbb gyógyul. Első komolyabb lázas megbetegedése a kicsinek így még tapasztalatlan vagyok ezen a téren
2020. márc. 2. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Semmivel nem gyógyul gyorsabban az ágyban.
2020. márc. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak pont ezen az oldalon olvastam h valaki írta hogy 1 napig szigorú ágynyugalomban volt a pici így másnapra jobban lett.olyan jól hangzik😐 De gondolom azért ki ne menj el vele ha lázas. Vagy ti ki szoktatok akkor is járni?
2020. márc. 2. 07:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lázas gyerekkel nem megyünk ki udvarra, játszótérre, sétálni. Amúgy semmi értelme, illetve nem is lehet ágyban tartani egy totyogót. Ha annyira szarul van, úgyis elfekszik, aluszékony lesz.
2020. márc. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tartom ágyban, nem is lehet egy másfél évest. Ha lázas nem megyünk, ha csak taknyos, hőemelkedése van, akkor kiviszem sétálni, már ha van kedve.
2020. márc. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan beteg még nem volt a fiam, hogy ágyban tudjam tartani. Akkor lennék igazán megijedve. Míg lázas addig szigorú lakásban maradás van, még udvarra se viszem, de odabenn azt csinál amihez kedve van.
2020. márc. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat az en gyerekeim csakakkor mardnak ágyban, ha nagyon rosszul vannak magas lázzal. Amugy jonnek mennek de nem kényszeritem oket.
2020. márc. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!