Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van még olyan hogy családoknál...

Van még olyan hogy családoknál nyaralnak szegény gyerekek?

Figyelt kérdés

Még nagyon régen egy ismerősöm mesélte hogy voltak náluk csángó gyerekek nyaralni. Nem emlékszem teljesen pontosan mit mondott, de ott voltak náluk a gyerekek egy hétig kb. addig elvitték őket mindenhova, életre szóló élményeket szerezve a nehéz sorsú kicsiknek.

Én ezt nagyon jó dolognak tartom és érdeklődnék tud-e valaki hasonló kezdeményezésről, hogy befogadó családok várnak nyaranta rászoruló gyerekeket (akár többet is) teljes ellátással és programokkal vagy ilyen már csak intézményes keretek között (pl.egyházi vagy iskolai) engedélyezett?

Köszönöm előre is válaszokat!



2020. márc. 4. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem Böjte atya gyerekeinél van lehetőség ilyenre, illetve L. Ritók Nóra jut még eszembe. Vannak ilyenek. Azért ne legyenek irreális elvárásaid, hogy majd jönnek a csillogó szemű csángó gyerekek, akik mindenért nagyon hálásak lesznek és szuperül fogják érezni magukat. Lehet, hogy sokkolja őket az új környezet, hiányzik az anyukájuk stb.
2020. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
lehetsz csángó gyerekek keresztszülője is (persze nem szó szerint), van valami ilyesmi program. Én Dúró Dóra oldalán láttam egyszer, most, hogy mondod, meg is nézem...
2020. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm és külön örülök, hogy akkor ezek szerint még mindig van ilyen lehetőség. Persze, illúziókba nem ringatom magam de nagyon szeretnék ilyen módon (is) segíteni
2020. márc. 4. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!