Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Iskola szunet van, engeditek...

Iskola szunet van, engeditek a gyereket jatszoterre baratokhoz bandazni?

Figyelt kérdés
En nem akartam elengedni, de a baratnoje anyukaja hivott, hogy ha mar szunet van miert nem engedem el. 8 evesek, amugy sem orulok ha egyedul mennek a jatszoterre de nem lehet birni veluk.
2020. márc. 14. 14:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Játszótérre,szabadba nyugodtan.
2020. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Hétvége van és távoktatás lesz hétfőtől. Tehát nincs szünet.


Ovisomat sem viszem hétfőtől, de nem tervezem játszótérre vinni. Akkor annyi erővel oviba is mehetne.

Mivel nem a levegőben terjed, hanem érintkezés útján, ráadásul több napig életképes a vírus, így a játszótér sok helyen már le van zárva.

2020. márc. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Nincs szünet. Amúgy nem viszem se játszóra se sehova

Úgy gondolom, hogy most mindenkinek felelősségteljesen kéne viselkedni, és otthon maradni, ezzel is csökkentve a kontaktokat.

Hezek a megelezőző intézkedések semmit se érnek, ha az emberek félvállról veszik, és ugyanúgy járnak mindenfelé.

Nálunk konkrétan minden zárva van, nem véletlenül.

Na Mind1...

2020. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom a tavoktatas milyen lesz de a gyerekem szerdatol a nagyszuleinel lesz tobb mint egy hetig ahol nincs internet. Remelem addigra kiderul mi is ez, mert maskepp nem tudjuk megoldani a felugyeletett.
2020. márc. 14. 14:43
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, iskola lesz, számonkérés lesz, tanulni ugyanúgy kell majd a gyerekeknek. Muszáj pont most a nagyszülökhöz küldeni a gyereket, ahol amúgy pont nincsen net?

Nagyszülök nem tudják bekötetni a netet? Amúgy is sok előnye van a világ hálónak...

Előttem jól írták páran. Semmi értelme nem lesz így az intézkedéseknek, ha nem változtatunk a mindennapi szokásainkon.

2020. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, direkt kérték hogy NE nagyszülőnél, idősnél legyenek. Amúgy meg nem lesz szünet,távoktatás lesz, ha nem lesz internet ugyan úgy hiányzásként veszik.


A kérdésre válasz: nem engedem, nem véletlenül vannak ilyen megszorítások. Mehet még eleget, ezt a két-három hetet ki lehet bírni otthon barátozás nélkül is.

2020. márc. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó! Egyreszt sajnos nem mindenki tud otthon maradni (én igen, de tisztában vagyok vele, hogy sokan nem) másrészt itt nem 2-3 hétről van szó - ha figyeltél a tegnapi beszédre -hanem hónapokról. Gyakorlatilag szeptemberig már nem mehetnek. Sokan nem tudják majd megoldani, hogy fél évig egyedül megoldják a felügyeletet.
2020. márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Most mondták be h ne bandazzanak.. Mert ennyi erovel iskolába is mehetnenek..
2020. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem tudjuk megoldani, hogy legyen vele valaki itthon. Ha nem dolgozunk nem tudjuk a hitelt es a rezsit fizetni. A nagyszulok videken laknak, kis faluban. Ha tobb honapig nem lesz iskola akkor tobb honapig lesz ott, nem tudunk mit csinalni.

A bandazast sem ertem, en vagyok a rossz szulo mert nem engedtem ki. De itt tele van minden gyerekekkel a jatszoter zsong toluk. A gyerekem.latja ezt az ablakon es annyira rossz latnia :(

2020. márc. 14. 15:35
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Az enyém megy játszótérre, de a mi játszónkon napi 4 gyerek fordul elő maximum, legtöbbször teljesen egyedül vagyunk, egy nagy játszotérre ahol más gyerek is van szerintem nem vinném. Az enyém szerencsére kicsi, oviba sem jár, nagyobb gyereket nem tudom hogyan tartasz majd egyedül a lakásban hónapokig.
2020. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!