Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti sétálni se mentek?

Ti sétálni se mentek?

Figyelt kérdés
Ma az udvaron játszottunk, de holnap délelőtt sétát terveztem a 3 éves kisfiammal, faluban lakunk. Egy ismerős anyuka mondta, hogy ők még az udvarra se nagyon mernek kimenni nemhogy sétálni.

2020. márc. 20. 19:16
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Kibírjuk. Tornázunk itthon.
2020. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
63%

Nem

Lefuttatom az udvarban

2020. márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
17%
Nem megyunk ki az utcara, az udvaron jatszunk de azt is keveset. Mikor tudom pl a postas jon vagy tobb embert latok az utcan ki sem mehetnek az udvarra sem.
2020. márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
35%
Intelligens ember nem megy kinaz utcara. Hamarosan tilos is lesz
2020. márc. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
41%
Csak munkába menet és vásárolni. Amúgy sem vagyok egy mászkálós fajta.
2020. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
57%
Mi is falun élünk, nem mászkálunk semerre. Kifáradnak az udvaron is.
2020. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
78%
Nem, a kapun nem megy ki egy hete és ez így is marad. Én is csak ha nagyon muszáj. Az apja dolgozik, neki muszáj menni.
2020. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
85%
De igen, mert nincs udvarunk, tömblakásban élünk.
2020. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
66%

Mi megyünk, mert nem fogunk hónapokig a panel hetedik emeletén bent ragadni, amíg nem muszáj. Olyankor megyünk, amikor nem találkozunk senkivel.

Most olvastam amúgy, hogy az MTA számításai szerint egy-másfél évig is eltarthat ez a cirkusz, úgyhogy azt remélem, senki nem gondolta komolyan, hogy addig nem lépünk ki az utcára.

2020. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
86%

Egyébként nem értem ezt a "ki ne menj az utcára" hülyeséget. Oké, ne most élj társasági életet, de ma is azt mondta az operatív törzs, hogy csak az időseket kérik, hogy a szó szoros értelmében maradjanak otthon, a többiek kimehetnek levegőzni meg sportolni. A fiatalokat külön kérték, ne rendezzenek házibulikat.

Mégis a neten némelyek már tömeggyilkosnak nevezik azt, aki udvar híján tesz egy kört a háztömb körül.

2020. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!