Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen ilyen eleven a 3 éves gyerekem?

Figyelt kérdés
Mindig is több emberes gyerek volt. Egész nap izeg mozog. Ha mesét néz is nem tud nyugodtan ülni 10 percig. Ha rajzolunk vagy bármit 5 perc után megunja. Magába nem nagyon játszik 5 percnél tovább. Mindig abba kell hagynom a mosogatást vagy bármit amit csinálok mert vagy a legot tegyem össze vagy mindig van valami baja. Ezt mikor növi már ki? Ráadásul rossz alvó is, minden éjszaka ébred 1x 2x nem tudom miért mert nem szomjas, nem kell pisilnie. Akárhova megyünk azt látom más gyereke szépen játszik, enyém meg kiabál szaladgál össze vissza. Oviban még nem panaszkodtak rá, gondolom ott visszafogja magát. Itthon ha eszünk akkor se tud ülni nyugodtan izeg mozog folyton. Kín szenvedés ez az időszak most, hogy itthon kell lennünk neki is nem csak nekem. Tudom gáz ezt mondani de ezaz igazság. Még az a szerencse, hogy alszik délután mert különben estig meg is zavarodnék tőle.

#kisgyerek #eleven gyerek
2020. márc. 23. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, egy 3 éves gyerek ilyen. Szó szerint a fenekedben meg a szádban van. Gondolom majd úgy 12-13 évesen eljön a "hagyjálmár" korszak, amikor bezárkózik a szobájába és hallani sem akar a muterról.
2020. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elsőnek van igaza
2020. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!