Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha Egy 2 eves gyerek korhazba...

Ha Egy 2 eves gyerek korhazba kerul koronavirus miatt elszakithatjak tolem? Azt olvastam nem maradhatok bent vele. Ez lehetseges?

Figyelt kérdés
[link]
2020. márc. 26. 15:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
69%

9


3 hónapos gyerekkel simán bent voltam a fertőző osztályon és még ki is járhattam mellőle levegőzni.Ennél a koronavírusos fertőzésnél annyi a kitétel, ha bemész akkor bent is maradsz míg meg nem gyógyulsz.Hivatalosan legalábbis ezt mondták.

2020. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a lélegeztetőgép alatt az inhalátort értette az anyuka. Mert azt állította, hogy gyógyszereket kap azokon keresztül. Nemrég pedig élő videót posztolt, ahol a kislány játszik a babájával. Egyáltalán nem tűnik olyan nagynak a baj, mint ahogyan beállította.
2020. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
77%

Azért nekem rendesen gyomorgörcsöm van, ha belegondolok, hogy nem lehetnék a kórházban a beteg gyerekeimmel hetekig(!!). 15 hónapos a fiam, 4,5 éves a lányom, annyira anyásak, tuti kiborulnának. Meg hát én is. Amúgy meg a lappangási időben valszeg már úgy is elkapta anyuka is, tökmindegy.

Amúgy az tényleg hülyeség, hogy semmilyen fertőzés esetén nem lehet bent anyuka. Barátnőm kislánya rotás lett, végig bent volt vele.

2020. márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
76%

Bár nem tudom miért a válaszom töröltetve lett..


[link]

2020. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Igen enis lattam a facebookos videot ezert is tettem fel a kerdest. Kozben lattam, hogy az anyuka bent van a kislannyal mar a korhazban. Kicsit megnyugodtam!
2020. márc. 26. 19:30
 16/27 anonim ***** válasza:
8%
Pedig fertőzo betegség eseten, ha felnottre is átterjedhet és Veszelyes a kimenetele, nem engedik.
2020. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%
Utolso, azert azt se segondolod komolyan, hogy egy 2 eves pl benn lenne egyedül... Sose hagynam benn, ha nem maradhatnek, sot, addig balheznek, mig benn nem maradhatok. Nem hagynam benn a gyerekem egyedul, kesz, foleg egy picit.
2020. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
72%
én már a facen írtam anyukának egy kommentje alá a betegjogi képviselőt és később a jogszabályi részt is elküldtem neki, mert ilyen nincs. Azóta láttam, hogy erélyesebben fellépett és végülis beengedték. Talán mi is megerősítettük benne, hogy jogtalan, amit a kórház tesz. Nyilván ha bement, ki nem jöhet.
2020. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
51%
Ebben a káoszban bármi megtörténhet. Szerintem ne rugózz ezen elôre. Ráérsz akkor kiborulni, ha esetleg oda kerültök.
2020. márc. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
16%

17!


Igazad van, egomania mindenek felett. Ne zavarjon, hohy teljesen reális az a helyzet, hogy a 2 eves gyerek, aki koronavirus miatt korhazba kerül, megfertőzi a szülőt is, ha vele marad. Anyuka egy hét után olyan rosszul lesz, hogy elviszik a gyerek mellől az intenzivre. De jó, hogy ott volt a gyerekkel egy hétig, most 2hetig biztos nem lesz vele. Sőt, ha olyan pecches, annyi volt, belehal. Tényleg megéri a beteg gyerek mellett lenni egy hétig, a hátralévő 50et meg hagyni.... Igazad van.

2020. márc. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!