Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-4 gyerekkel otthon levő...

3-4 gyerekkel otthon levő szülők, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Az sem semmi hogy egyik se megy oviba, suliba, de még főznöm is kell mivel nem bent esznek. Nektek mi okoz problémát?
2020. márc. 26. 17:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%
Jól bírom. Viszont azt nem értem miért vállal valaki annyi gyereket amennyit nem bír és utána panaszkodik?
2020. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
A gyerekek nyáron sem járnak táborba. Hogy bírom? Az anyjuk vagyok nem azért vállaltam őket, hogy 2 hét itthonlét után tehernek érezzem őket.
2020. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
Jól, olyan, mintha szüneten lennének itthon, csak most továbbtart.
2020. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%
Nekem egyedül az ilyen idióta kérdések és a mögöttük lévő még idiótább emberek. Nem kell focicsapatot szülni, nem csak a "naccsaládos" kedvezménykor kell sorban állni!!!
2020. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Azért szerintem nem azonos ez a szünetekkel. Akkor az ember szabadon jár-kel, nyaralnak stb., most azért ekkora szabadság nincs. Nekem 2 van, szóval a kérdés szempontjából nem tartozom a válaszolókörhöz. Szóval a válaszom így valószínűleg nem releváns. Bírom, de azért könnyebb volt, mikor szabadon mehettünk mindenfelé. A lányom 5 éves rengeteg energiával, ovi mellett okos tornára és ritmikus gimnasztikára járt. Így lehetett kellően lefárasztani. Ennek hiányát azért érezzük. A fiam 1 éves, rajta csattan a nagy túltengő energiája, mert túl sokat akar vele foglalkozni, de a kicsi ezt nyúzásnak éli meg 😅
2020. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Hát senki sem igy tervezi h 3-4 gyerekkel tanul itthon a suli helyett...és ez nem olyan mint a szünet,gondolom aki ezt írta nincs iskolás gyereke:tartsd számon mi a házi,mit mikorra kell beadni,visszaküldeni,megcsinálni....mivel én is még dolgozom emellett és itthon is csinálnom kéne a dolgomat,hát nem egyszerű,mert rengeteg a tananyag amit tanulni kell,vázlatot irni,stb,és egy kisiskolást nem ültethetsz oda a gép elé hogy csináld meg....
2020. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
45%
Azé' panaszkodni van időd.
2020. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%

3-as vagyok, aki azt írta, hogy olyan, mint a szünet.


Nyilván Neked idősebb gyerekeid vannak, akik felsőbb évfolyamokba járnak, de vannak gyerekeim: egy másodikos, egy elsős és egy 3 éves kislányom van. Ezek szerint valamit nagyon rosszul csinálunk, hogy sikerül megoldanunk a házikat, mellette a háztartást is, és a gyerekek még el is foglalják magukat.


Az ovis/sulis napirendet tartjuk, ahogy előtte is jártak, de nem fogok panaszkodni és mártírkodni azért, mert itthon vannak és velük (is) kell foglalkoznom.

2020. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
Most rosszul, nem olyan mint egy szünet, aki ezt mondja, vagy hazudik vagy kötél idegei vannak.. Vagy még nagyon az elején tartunk. 🤪
2020. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%

7-9 evesek. Napkozben tanulnak, mert tanitas van a neten..

delutan pedig elfoglaljak magukat, vagy a szobajukban jatszanak, vagy egymassal valamit, esetleg a kertben a kutyaval. Ha kell segitseg a haziboz elerheto vagyok mint hetkoznap is. Ebedet osszedobni meg 20 perc, abba nem halok bele.

2020. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!