Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák miket...

Kisgyerekes anyukák miket főztök a héten?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 1. 12:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap sóska mártás, főtt krumplival, sült csirkecombbal. Ma pizza lesz, holnapit nem tudom még. Szombaton brassóit csinálok. Én álltalában 2 napra főzök, itthon van 3 gyerek, abból 2vel tanulni kell. A kicsi meg 1 éves. Hétvégéről maradt hétfőre ragu leves.
2020. ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Lebbencsleves, rakottkel, palacsinta, fánk, brokkolikrémleves, rizseshús
2020. ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Leírom a múlt hetit.

Édes-savanyú csirke rizzsel, tejszínes csirkemelles rakott tészta sok sajttal, borsó leves csipetkével, mustáros szűzérme sült krumplival, bolognai spagetti, gyümölcsleves, brassói, köröm-csülök pörkölt (ezt a férjem főzte bográcsban szombaton), vasárnapra maradt pöri, így egy húslevest főztem csak hozzá.

Egy napra főzök, kivéve a levest, azt megesszük másnap is.

A héten volt grillezett csirkemell bulgurral és zöldségekkel. Rakott brokkolis csirkemell. Egyik nap lesz káposztástészta, sült pulykaszárny, chilis bab, palacsinta. Hétvégén még nem tudom. Vasárnap biztos, hogy ragu leves lesz.

2020. ápr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Tegnapelőtt borsófőzelék volt,tegnap hekk, ma házipizza. Holnap sült krumpli lesz csirkecsikokkal meg rantott karfiollal. Többit passz
2020. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hétfő savanyú krumplileves füstölt hússal + pogácsát sütöttem

Kedd rakott karfiol

Szerda nem főztem még volt/van a tegnapiból

Csütörtök húsleves (lefagyasztott alaplé, csak befőzöm) + palacsinta

Péntek még nem tudom, talán brassói, vagy rablóhús, majd kikérdezem a családot melyiket szeretné

Hétvégére töltött káposzta lesz, így mind a 2 nap le van tudva, ill. ha jó idő lesz este szalonnát sütünk

Múlt héten volt paradicsomos húsgombóc, rántott szelet tört krumplival, tarhonyáshús, gyros

Szeretem az ilyen kerdéseket, mert néha nagyon nincs ötletem.

2020. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem eszik a babám,mert pici.De nálunk 2 napja húsleves volt,azelőtt hurka,kolbász,ma rántotthús lesz krumlisalival és kaszinotojással.Már most azon agyalok,hogy holnap mit kéne főzni.
2020. ápr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap és ma bolognai volt, hétfőn sült csirkecomb rizibizivel. Holnapról fogalmam sincs még, de a brassóin megakadt a szemem, szerintem csinálok valamelyik nap. Általában mindennap főzök, de van amit simán eszünk 2 napig. Egy jó gyros tálat is kellene már csinálni.

4,5 és 2,5 éves gyerekek

2020. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hétfő: rösti+rántott sajt, tejbegríz

Kedd: barackos csirkemell+rizs

Szerda: brassói, csokis muffin

Csütörtök: gyros tál, gyümölcstorta

Péntek: édes savanyú csirkemell

Hétvégén nem szoktam főzni, hanem rendelek vagy alap esetben nagyszülők hoznak vagy mi megyünk náluk.

2020. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Zöldseglevest vagy ragulevest minden nap csinálok, csak annyit amennyit a kisfiam 1-2 alkalommal megeszik. Mi nem vagyunk levesesek. 8as
2020. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Terhes vagyok, nem kisgyermekes, de remélem nem baj ha írok. A mi helyzetünk speciális, mivel egy másik párral, akikkel majd 15 éve vagyunk barátok lakunk együtt (hatalmas ház, külön van minden csak a konyha, nappali közös) szóval nem mindig én főzök.

Tegnap csináltam zöldbablevest, és volt bejgli kiolvasztva karácsonyról.

Hétfőn csirkés, paradicsomos tésztacsoda volt, nem én főztem de nagyon finom lett. Múlt vasárnap rizottót csináltam, nagyon sok parmezánnal, fehérbor nélkül, mert hiába párolog el az alkohol elméletileg, azért inkább nem tettem bele terhesen.

Nem feltétlen a héten, de tervezek csinálni valamikor csirkeragulevest, meg stroganoffot, gyakran van paella, csak csirkésen mert nem rajong senki a tengeri herkentyűkért, szokott lenni borsófőzelék fasírttal, rántott hús krumplipürével, pizza, carbonara, töltött káposzta, rakott savanyúkáposzta, paprikáskrumpli, ja tényleg akartunk csinálni a héten gyrost, de nem találtunk uborkát a tzatzikihez, pörkölt, cigánypecsenye, ilyesmik vannak a menün mostanság.

De tervezem hogy kicsit több receptet tanulok meg :)

2020. ápr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!