Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztaság befolyásolhatja...

Szobatisztaság befolyásolhatja az éjszakai alvást?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2,5 éves múlott. Már nagyjából 2 hete rengetegszer ébred, folyton keresem engem. Egész éjjel csak anya, anya. Mi lehet az oka, hogy, ennyi idősen még mjndig nem alszik rendesen. Néhány hete beteg volt, utána azonban megint jól aludt. Betegség után lett szobatiszta, éjjel néha pisilni kell, de ugyanúgy nyugtalanul alszik utána is. Mi lehet a gond?

2020. ápr. 10. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Meleg a takaró, szomjas, rosszat álmodott. Sok minden lehet. Fejlődési szakaszok, bármi.

Az én fiam ilyentájt a napi ingerek feldolgozása miatt volt rossz alvó, de ő bölcsibe járt és nem volt karantén :/

2020. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is 2,5, nemrég lett szobatiszta, de az éjjeli alvását nem befolyásolta a dolog. Frontok, telihold, rossz álmok, ingerfeldolgozás sokkal inkább.
2020. ápr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Fejlődési ugrásszerűség szerintetek lehet?

Észrevettem, hogy néhány napja a beszéde rengeteget változott. Eddig is szépen beszélt, de mostanában csak nézünk, hogy miket mond.

2020. ápr. 11. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!