Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha kórházba kerülne koronaviru...

Ha kórházba kerülne koronavirussal a kicsi be lehet vele menni?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi most a tényállás.

A Pécsi 19 hónapos kislány miatt kérdezem, akinek a szüleit haza küldték a gyereket meg bent tartották. Majd a szülők tudta nélkül átszállították másik kórházba. Végül ő nem is koronavírusos volt.


2020. ápr. 11. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2020. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam a cikket. Szerintem kórházfüggő.én is aggódok emiatt.
2020. ápr. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem Magyarorszagon élek. Itt nálunk március eléje óta latogatasi tilalom van, se korhazba, se idosek otthonaba nem lehet bemenni. Kapcsoalttartas videohivason keresztul van, kukin a beteggel es kukin az apoloval/orvossal. Nalunk amugy is csak nagyon komoly esetben kerül az ember kórházba, szülés után is 3 órával haza engedik, a műtétek agy resze után is még aznap mehet. Ha mégis bent kell maradnia, akkor az azért van, mert folyamatos ellátást igényel és ez esetben egy szülő vagy bármilyen hozzátartozó vsak akadályozna a munkát. Igen, embertelennek tűnik, de nem maradhat szülő a gyerek mellett. Ki kell bírni.
2020. ápr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Azért ez ennél.bonyolultabb,hogy ki kell bírni. Egy felnőtt persze kibírja,de egy kisgyerek,esetenként pár hónapos,1-2-3 éves komolyan hospitalizálódhat. Nem hiába engedélyezték vagy 20 éve,hogy a szülő non stop a gyerek mellett lehessen mert nagyon komoly mentális traumákat okozhat ha nem.
2020. ápr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

4!


Nyilván. De ha belegondolsz, akkor ha a gyerek fertőző beteg, akkor a szülő is kb biztosan az, ergo napokon belül elkerül a gyerek mellől így is úgy is.

2020. ápr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem feltetlen,akkor valószínüleg egy kórteremben lennének.
2020. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

6!


Tényleg? Vagy nem. Bármelyikük az intenzívre kerülhet, ott aztán amúgy is mindegy, hogy van e valaki a közeledben

2020. ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Jó meg is halhatunk,de ne ebből induljunk ki.Itt írta egy anyuka,hogy a gyermek együtt volt egy kórteremben a színtén beteg apukával,de nem voltak súlyos tüneteik. Én ebből.indulok ki.
2020. ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én beengedném hozzá a szülőt, de utána a szülőt nem engedném ki a kórteremből se.
2020. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!