Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az normális, ha ilyet csinál...

Az normális, ha ilyet csinál egy 8 éves kislány és egy 5 éves kisfiú egymással? Hogy kellene kezelni a helyzetet?

Figyelt kérdés
Van egy 8 éves kislány, és egy 5 éves kisfiú. Az a "játékuk", hogy az egyik háttal lefekszik, addig a másik a nemi szervét a hasához dörgöli. Ez normális?
2020. ápr. 15. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2020. ápr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem igazán. Hol láthattak ilyet vajon?
2020. ápr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem normális. Gyakorlatilag a szexet imitálják, amit látniuk kellett valahol... El kell nekik magyarázni hogy ez nem helyes pláne ha rokonok, akkor különösen nem. De leszidni, kiabálni velük nem szabad, normálisan, koruknak megfelelően kell elmagyarázni nekik.
2020. ápr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
84%

A gyerekek felfedezik a szexualitásukat, de pusztán kíváncsiságból. Valószínűleg láthatták a szüleiket, vagy a tévében valamit és utánozzák. Ez még nem abnormális.

El kellene beszélgetni velük arról, hogy ilyet a felnőttek csinálnak, méghozzá azért, mert felnőtteknek való.

Utána részletezni, hogy melyik szerv hogyan működik stb.

2020. ápr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem tudom. Én is kb ilyen idős voltam mikor a szomszéd kisfiú megmutatta a kukiját és szexet is játszottunk. Hogy honnan vettük az ötletet nem tudom, talán a fiú ötlete volt. Mindenesetre normális felnőtt nő lettem ezek ellenére.
2020. ápr. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!