Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Párom 6 éves lánya minden...

Párom 6 éves lánya minden reggel bemászik az ágyunkba, olyankor párom azonnal elfordul tőlem háttal és a lányát puszilgatja, öleli és simogatja. Nekem ez bántó. Szerintetek rendben van?

Figyelt kérdés
Páromon csak egy póló van alváskor ráadásul..alsó nadrág nincs. De szerinte egy 6 éves kislány még láthatja a férfi dolgát, mert még kicsi a gyerek.

2020. ápr. 27. 08:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Az első teljesen rendben van, nálunk közös gyerek van, ő is minden reggel jön a szeretgetésért. Inkább az zavarna,ha a férjem nem foglalalkozna vele amikor a kicsi bújni szeretne. A második viszont számomra nem normális, nem csinálunk gondot belőle, ha meglát a lányunk fürdés közben vagy átöltözéskor, de szándékosan nem mutogatjuk magunkat és őszintén elborzadnék, ha a férjem kvázi meztelen bohóckodna vele az ágyban. A kérdésed úgyahogy van abnormális. A féltékeny mostoha és a magamutogató idióta apuka 😅 Gondolom kamu, de ha mégsem akkor nagy a baj.
2020. ápr. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Abban semmi gondot nem látok, hogy a gyerekével foglalkozik és nem veled. Bocsi..

De az, hogy nincs rajta boxer és egyszáll p.ö.csben teszi ezt.. Na az már nem helyén való.

2020. ápr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Ezt több pszichológustól, pedagógustól is hallottam, hogy 3-4 éves kor fölött az együtt és előtte való mezítelenkedést hanyagoljuk.

Ha ezt elmondja pl suliban a kislány lesz olyan, aki tovább gondolja és kellemetlen helyzetbe kerülhet apuka.

2020. ápr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

1. Féltékeny vagy, és az nem normális.

2. A párodnak nagggyon nem kellene gatya nélkül lennie a kislány előtt!

2020. ápr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Az nincs rendben, hogy meztelenül fekszik a kislány mellett. Ha párom ezt tenné, én biztos nem hagynám annyiban.
2020. ápr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Első fele normális, második nem. Miért vagy féltékeny ey kislánra? Nyilván ő az első neki, ő a lánya.
2020. ápr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Szánalmas kamu kérdés
2020. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha gatyában tenné teljesen normális lenne
2020. ápr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Az, hogy azonnal felé fordul és őt puszilgatja, öleli és simogatja, teljesen rendben van.

Az, hogy a gyerek mellett egy szál facban van, az viszont nem normális, ezen sürgősen változtasson.

2020. ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én attól is elborzadnék ha mellettem fekudne a férjem csupasz seggel:D ha pólót képes felvenni, boxert miért nem? Az meg hogy a gyerekhez így bújik.... Végképp gáz.
2020. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!