Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor és hogyan szokott le a...

Mikor és hogyan szokott le a cumisüvegből ivásról?

Figyelt kérdés

Hány éves volt mikor már nem ivott cumisüvegből? Magától tette le vagy elvettétek tőle?

Volt amikor pl. már csak este alváskor használhatta?



2020. ápr. 28. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekem csak a tapszert kapja cumisuvegbol a vizet az elejétől poharbol adom nem is tudja h kell csorospoharbol meg tarsaibol inni. Most masfel éves.
2020. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Szinte egyáltalán nem ivott cumisüvegből,és kb. 1 éves kora után meg egyáltalán nem.
2020. ápr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
11 hónapos a fiam, napközben pohárból kapja a vizet, reggeles, este a tápszert cumisüvegbol
2020. ápr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a tápszert itta cumisüvegből, minden mást pohárból, vagy itatóból. 1,5 éves koráig még tápszert ivott lefekves előtt, de mindig egyre többet és többet meghagyott, majd egy nap már nem is kérte egyáltalán. Majd a következőn se. Azért egy hétig még kínálgattam, és mivel pont elfofyott a tápsźer is itthon, nem vettem újat, a cumisüveget meg eltaktam. Valahogy így szokott le.
2020. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor amikor a tápszerről. Másfelől éves korától napi egyet ivott és egy hónappal a 2. szülinapja előtt fogadta el utoljára. Akkor ivott utoljára cumisüvegből. Minden mást eleve szívószálasból vagy normál pohárból kapott.
2020. ápr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a tápszert kapja cumisüvegből. Kb 4 hónapos kora óta csőröspohárból iszik.
2020. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
Az anyatejesek sosem ittak semmi cumis, csőrös és egyéb üvegekből, poharakból. Hozzátápi elkezdésekor kezdtek el pohárból inni, 1 éves koruk körül már egyedül is, cseppmentesen. A betegség miatt tápszeres kislányom kb másfél éves koráig használt cumisüveget, azóta poharazik.
2020. ápr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Csak tápszert iszik cumisüvegből, soha semmi mást nem is fogadott el belőle. Hozzátáplálással kapott vizet is először. Pár hónapig volt csőrös pohara meg kulacsos végű is, de jobban szerette a poharat. Szívószállal pl 2 évesen tanult meg inni.
2020. ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kislanyom 2 eves, iszik meg cumisuveggel is es pohárral is.
2020. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!