Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak is van olyan, hogy már...

Másnak is van olyan, hogy már menni akar dolgozni vagy bárhova csak ne kelljen otthon lenni a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, nem a kislányommal van a gondom. Egyszerűen hiányzik a társaság és ha elakarok menni bárhova ne kelljen mindig valakinek szólni, hogy vigyázzon rá. Ősszel kezdi az ovit, már ha indul egyáltalán. Úgy érzem már lassan depressziós leszek, főleg mióta játszótérre se tudunk menni. Pedig annyira vártam, hogy anya lehessek és nagyon szeretem is a lányom, de már nem bírom ezt az otthonlétet, úgy érzem leépülök teljesen.

2020. máj. 8. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Nem vagy ezzel egyedül csak legfeljebb mások nem vallják be és másokat pocskondiáznak a szranya kezdetű mondókával.

Ha ovis lesz a gyerek, akkor valószínűleg ő is unja az otthonlétet és ugyan úgy vágyik a saját korosztályának a társaságra, mint te is.

2020. máj. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Persze, sokan vannak így. En ezért is osztom meg a GYED-et a férjemmel. Egy évig en egy évig ő lesz itthon aztan bolcsi. Legalábbis ez a terv, most ez a válság picit bekavarhat, de remelem, nem fog.
2020. máj. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a lányodból van eleged szerintem, hanem ezzel a mostani járványhelyzettel, a bezártsággal. Sajnos ki kell tartani, reméljük, hogy mielőbb véget ér. :( Nekem is elegem van már...
2020. máj. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%
Nem!Én felnőtt ember vagyok és tisztában voltam vele hogy mivel jár egy gyerek!Ha menőkém van,viszem őt is.Nrm bírod ki ezt a 2-3 évet sem a gyerekeddel?Gratulálok!
2020. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%

Nem szokott ilyenem lenni.

Engem nem zavarnak a gyerekeim🤷🏼‍♀️

2020. máj. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Miert ne lenne ősszel ovi... Siman lesz mar egy honap mulva is meglatjatok😅


Szoval bird ki a nyarat. Ősszel melozhatsz majd.. Ja ugy kb 2 hetente, mert annyit lesz beteg

2020. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!