Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a gyereke még nem...

Akinek a gyereke még nem ivott pohárból az hogy adta a tejet,kakaót? Cumisüvegből? Vagy addig nem adott amíg nem tudott pohárból inni?

Figyelt kérdés
2 éves kislányom de még nehézkes a pohárból ivás.Adnék már neki reggelire tejet,kakaót de fura lenne cumisüvegből viszont a tápszerről lassan szeretnék leállni.

2020. máj. 15. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Igaz ilyet nem adok neki / nem szereti/

Viszont szívószálas itatóból iszik zömmel.

De van csőrös itatója is.

Tud pohárból.. de gyakori a baleset még.. ha tuti nem akarom öltöztetni, akkor nem kap poharat.


Visuont mi cumisüveget sosem használtunk.

Nincs is neki.

2020. máj. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Kakaót pont nem ivott, csak óvodában először, de sima pohár + szívószálból ivott, amikor még nem volt teljesen üzembiztos.
2020. máj. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig a szívószálas poharat nem próbáltam( csőrössel meg varázsoltatóval próbálkoztam,meg persze sima pohárral) de akkor ki fogom próbálni. Lehet ez lesz az átmenet cumisüveg meg sima pohár között
2020. máj. 15. 07:53
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Én cumisüvegből adtam igen :)
2020. máj. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Már miért lenne fura cumisüvegből? Hiszen arra van kitalálva.

Én amikor gyerek voltam sokáig nem tudtam magabiztosan pohárból inni szóval maradt a cumisüveg, abból ittam mindent, víz, gyümölcslé, és persze a reggeli esti, kakaó.

2020. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!