Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Divat, vagy szokás ajándékot...

Divat, vagy szokás ajándékot adnia a "fogtündérnek", ha kiesik a 6 éves gyerek foga?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit? Mekkora ajándékot?

2020. máj. 18. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy érzed - meg ahogy a környezetedben szokás. Annok én adtam. Valami csajos magazint kapott, meg kis ékszereket, hajbavalokat, ilyesmit, tehát mindig valami aprosagaot.
2020. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Itthon semmi hagyománya nincs. Amerikai szokás. Ott aprót szokott a tündér hozni helyette.
2020. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem egyik sem, de az biztos, hogy nincs ilyen magyar szokás.
2020. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Ahogy érzed. Miért ne? Kolléganőm azért kezdte ezt játszani mert a kislányának ki kellett húzni a fogát és nagyon félt. És akkor mondta neki, hogy nem kell felni, ha bátor lesz, elkérik a doktor nénitől a fogat és a fogtündér becseréli valami ajándékra. Náluk így különösebb probléma nélkül lezajlott a fogorvos.

Amúgy szerintem kedves dolog. Olyan gyorsan felnőnek legalább amíg még lehet játszani velük addig kell.

2020. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Én a szüleimtől khm a fogtündértől kaptam egyszer, de lebuktak, mert elfelejtették a fogat kivenni a párna alól. :D
2020. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
én mindig kaptam valami apróságot a kiesett fogakért, ha húzták, csokit is hozott a tündér :) egyből nem volt olyan szörnyű a fogorvos.
2020. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
jaa én is kaptam anno. fülbevaló, könyv, magazin ilyen csajos cuccok
2020. máj. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szokás 1$-t hagyni a párna alatt.
2020. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!