Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig szállítottad kerékpáros...

Meddig szállítottad kerékpáros ülésben magad mögött a gyerekedet?

Figyelt kérdés

Milyen magas, hány kiló volt akkor?

Milyen ülésetek volt?

Elfért kényelmesen?



2020. máj. 21. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg meg nem tanult biciklizni. Majdnem 4 éves volt, 104 cm, 14 kg.

Ilyen ülése volt: [link]

2020. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
5 éves koráig. Kb 20 kg volt ekkor. A bicikliülésünk hivatalosan 22 kgig használható és utána maga is megtanult biciklizni uh utána eladtuk az ülést
2020. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek!

2-es, esetleg nem emlékszel, hogy hány centi volt akkor?

2020. máj. 23. 17:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Most 4 és fél éves, 16 kg. Tavaly tanult meg biciklizni, de az akkori 12 colos bicója inkább egy sétatempó nekem. Idén már nagyon ügyes a 16-ossal, így saját bicajjal jöhet.

Egyébként még befér a biciklis ülésbe. Én addig merném használni, míg ki nem lóg a feje felül nagyon.

2020. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es, milyen magas? Szerinted hány centiig nem lógna ki? Milyen ülésetek van?
2020. máj. 24. 07:07
 6/8 anonim ***** válasza:
120 cmig hasznaltuk kb. Mi az h nem lógna ki? Felfelé nem baj ha kilóg inkább a lábuk az ami túl hosszú már és kényelmetlen vagy nem fér bele a lábtartóba mert túl magasan van nekik, lejjebb meg nem lehet állítani.
2020. máj. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

110 cm. Még egy jó ideig elfér magasságban, támasztva van a feje. Ilyen az ülés: [link]

Szerintem elsőként a lábával növi ki, ha most így belegondolok. Eléggé magasan van már benne a térde. De végülis úgysem használnánk tovább.

2020. máj. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért én nem tartanám jónak, ha a fejét már nem támasztaná, erre értettem a "kilógást". 4-es és 7-es voltam.
2020. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!