Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért ordít folyamatosan a...

Miért ordít folyamatosan a másfél éves keresztlányom?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem mond még szavakat csak gügyög meg mutogat. Viszont ami rettentően zavaró hogy folyamatosan nagyon hangosan ordító hangot ad ki amit percekig képes kitartani. Több hasonló korú kisgyerek van a környezetemben de ilyennel még nem találkoztam. Sikongatni persze szoktak mert szeretik hallani a saját hangjukat viszont de ez az artikulátlan ordítás nekem új (na meg rövid távon agyvérzést lehet tőle kapni)

#beszédfejlődés #ordítás #Másfél éves kisgyerek
2020. máj. 21. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Mert ő ilyen. És sokan ilyenek, attól még hogy neked új.

(És többnyire normális)

2020. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Enyém szokta időnként


Őrületbe kerget vele

2020. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Normális.
2020. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A hallása jó?
2020. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Az én másfél évesen se mond még semmit. Ő is van hogy hasonló módon szórakoztatja magát. Ha amúgy érti amit mondanak neki, és ő is ügyesen megérteti magát kézzel lábbal, akkor ez a szokása semmit nem jelent.
2020. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én olyan gyerektől láttam ilyet, aki negyedik gyerek volt, a család alapból hangos, és a kicsi kb semmivel nem tudta felhívni magára a figyelmet, nagyjából utolsó volt a sorban. Na, ő másfél éves korára odáig jutott, hogy egész nap ordított és sikított, de így alapból, és az őrületes alapzajban ez tényleg elviselhetetlen volt. Nem tudom, hogy oldották meg, mert nem mentünk hozzájuk többet azóta.
2020. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!