Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Úgy érzem teljesen kimerültem...

Úgy érzem teljesen kimerültem akinek kis korkülömbségel születtek a gyermekei is ezt érezték ?

Figyelt kérdés

A nagy 26 hónapos a pici 6 hónapos es teljesen kivagyok a kicsi szuper érzékeny mindent magas hőfokon mosni vasalni fertőtleníteni kell alig alszik napi 2 szer alszik max 20 percet a nagy egész nap fönt van ha alszik napközben hajnalig fent van .Semmi segítség férjem szokott ,de ő dolgozik .Ez a folyamatos házimunka fertőtlenítés vasalás véget nem érő pelenkázás főzés takarítás játék séta stb......egyszerüen nem tudom már ki vagyok , elveszet a személyem , van hogy remegő kézzel vakarom az orrom meg mert annyira kell mindig sietni a két gyerek hajszol .Úgy erzem idegösszeomlást fogok kapni.

Mikor lesz már könnyebb?



2020. máj. 22. 22:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Mire számítottál? :'D
2020. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
Könnyebb akkor lesz, ha majd felnőttkorukban elköltöznek otthonról.
2020. máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A kérdés a kis korkülömbségel született gyermekeket nevelő szülőkhöz szól .
2020. máj. 22. 22:19
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
3 gyerekem született kis korkülönbséggel. Hát igen, vannak nehezebb időszakok. Én időnként, mikor úgy éreztem hogy sok, egy ideig rendeltem a kaját, nem főztem. És a házimunkából is próbáltam leépíteni. Pl. egy gyerek mellett még minden ruhadarabot vasaltam, 3 mellett meg már szinte semmit.
2020. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy szárító gépbe kellene invesztálnotok, akkor megsporolnad a vásárlást, a magas hőfokon szárítás pont olyan jó. Nekünk kombinalt a mosó géppel, komolyan egy áldás!
2020. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
*vasalást nem vásárlást :) 🙈
2020. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen a szaritogep áldás. Vegyetek egyet.
2020. máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Ugyanekkora a korkülönbség, csak mi a 22 és 3 hónapnál tartunk.



Vannak hullámvölgyek.


Múlthéten teljesen magamba voltam fordulva.

Semmi nem sikerült.

Besokalltam, hogy sosincs semmi készen,

Mindent félbe kell hagynom.


Most is.. de éppen nem érdekel😹


Azt mondják, ahogy a kicsi fél éves lesz, akkor lesz könnyebb

Majd meglátjuk.


Érzékenység:

Lehet a színes ruhától is!

Egyébként szárítógép.

A kombi nem olyan jó.. igaz az előttem lévő válaszadónak bevált.

Nekünk helytakarékosság miatt egymás felett van a 2 gép. (Összeépitőkerettel)


Egy álom

2020. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

13 hónap a különbség nálunk.Most 2 éves a kisebb. Ez első 1 evre konkrétam nem is emlékszem, baromi nehéz volt, valahogy túléltük. De azt mondom, hogy amikor betöltötte a masfel évet a kisebb, akkor lett igazán jo, szoval ugy fel éve. Nem ijesztgetni akarlak, de nekünk így alakult. Most, hogy már játszanak együtt, sokkal könnyebb.

A szárítógépet én is ajanlom!

2020. máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
2 mosógép van az egyik szárít, eddig nem mertem megkockáztatni hogy ne vasaljam ki hiába megszárítom .
2020. máj. 22. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!