Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen legyen (majd) a gyereke...

Milyen legyen (majd) a gyereked tanítónője?

Figyelt kérdés

Az ovi meg az iskola között hatalmas az átmenet, egyik gyerekkel már megtapasztaltuk. Sokkal inkább aggasztó, hogy jó tanítója legyen a gyereknek, mint pl egy óvónő esetén.

Ebben a korban már nagyon meghatározó a gyerek szempontjából az óvónő személyisége.


Engem érdekel hogy a gyereketek mellé ti milyen tanítónőt képzeltek el! Az ideált várom :) mindenki fejében van egy ilyen.


Hány év körüli? Milyen belső tulajdonságai vannak és milyen külső? Fiú és lány esetén is fontos hogy milyen stílust képvisel mondjuk ruhák terén, hogyan öltözik. Hiszen az egész személyiségével nevel! Minden érdekel, amit gondoltok a gyereketek mellé elképzelt ideális tanítóról.



2020. máj. 23. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
2020. máj. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedagógusként adok tanácsot. Lehet, hogy az idősebb kollégának több a tapasztalata. Sőt ez biztos is. De egy fiatalabbal jobban érzi magát a gyermek mivel korban közelebb áll hozzá. Mára én is a tapasztaltabbak közé tartozom de merem állítani, hogy fiatalabb koromban sokkal könnyebb volt a közös hangot megtalálni. Ha elfogadják és szeretik egymást hatekonyabban sajátítja majd el a tananyagot a gyermek. Persze ehhez a tanító néni felől meg kell lennie a kedvessegnek es a turelemnek.
2020. máj. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Altlaban 2 tanito nenije van a gyereknek. 4 gyerekeskent egyetertek az elottem valaszolovol, tehat az osztalyfonok legyen kicsit idosebb, tapasztaltabb. De kell melle a fiatalabb is, akiben tobb a lendulet, az energia. Kicsit off lesz, en egyaltalan nem tapasztaltam, h nagy kulonbseg lenne ovi es elso osztaly kozott. Nalunk a suli inkabb az ovi folytatasa. De ehhez hozzatartozik, h oviban is voltak kotott foglalkozasok 20-30 percesek, a suliban ez kicsit hosszabb, de ugyanugy jatek es moka az egesz. Sima alt. iskola Bpn.
2020. máj. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen elképzelésem. Megnézem majd a "felhozatalt", és eldöntöm, ki a szimpatikus. Értem én, hogy a legjobbat akarod a gyerekednek, de szerintem túlzás előre kitalálnod még az öltözködés terén is az elvárásodat.
2020. máj. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!