Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet dolgozni óvodás...

Hogyan lehet dolgozni óvodás gyermek mellett??

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok olyan munkát találni ami óvoda mellett is megoldható. Bolti eladó a szakmám valószínű sejtitek.

Reggel 6kor már nyitás van, meló 14 ig, szuper érte tudok menni, de délutános napon 13-21 ig meló nem tudom elhozni.

Zéró segítséggel mit csináljak???

Milyen munkát keressek?? Ahol mondjuk 7től 17 ig tudnék dolgozni? Tudom lehetetlen...


2020. jún. 19. 14:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm bolti eladó egy fodrászkellékes boltban, 8tól 17ig dolgozik. Keress esetleg olyan üzleteket ahol rövidebb a nyitvatartás. Én fodrász vagyok Ausztriában, megbeszéltem a főnökkel hogy hány óráig tudok dolgozni. Irodai munka esetleg? Itt a környékbeli nagyobb gyárakban van a kisgyermekes anyáknak fix nappali műszak. De óvodai dajka is lehetsz, belőlük hiány van..
2020. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Apuka esetleg nincs képben. Nálunk ő vitte reggel fél7-7 között ügyeletbe, ha délutanos voltam, ő ment érte én vittem. Bolti eladó vagyok ugyanúgy. Októbertől 2 gyerekkel csináljuk. Egyik sulis lesz, másik bölcsis.
2020. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%

Hát igen, ezzel én is bajban vagyok, mondjuk nálunk minden gyereket legkésőbb 4kor elvisznek és 16:30kor zárják az ovit. Én is keresgéltem egy darabig, de annyit voltak betegek a gyerekek, hogy nincs az a munkahely ami ezt tolerálta volna.

Azt látom, hogy akinek nem irodai munkája van az takarítani megy...

2020. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van olyan bolt, ahol köztes műszakban 10-18 jár az anyuka, 6ig van ovi a bolt mellett van az ovi, átszalad érte és még fél órát ott van vele a kicsi.

De akkor keress valami mást, ami nem eladói munka.

Vagy keress olyan boltot, ami 9-17 van nyitva. Nálunk rengeteg ilyen van.

Úgy érted, hogy apuka sincs?

2020. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk apuka viszi, én hozom. Vinni-hozni nem tudnám mert akkor már 6-kor be kellene tennem. Férjem elviszi olyan 7 fele én meg kb 16-ra érte megyek. Ahhoz hogy én korán el tudjak jönni, korán be kell mennem.
2020. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz nulla segítség alatt? Nincs apa sem? Nálunk meloban általában úgy oldják meg, hogy egyik hozza másik viszi.

De van aki a szomszéd nénit veti be. Kvázi baby sitter szeru nagyi pótlék. Vannak ahol a kolléganők fognak össze és amelyik épp szabados az intézi a többi gyerekeit is. Hat kb ilyenek vannak.

2020. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
mikor fiaim ovisok voltak akkor olyan munkåt csinåltam ami ovi időben volt,lånyomnål mår volt hogy nyitåsra ,az oviban volt viszont 4kor elhoztuk ,suliba is volt hogy 7előtt menie kellet ,ės 4ig volt suliba ,fėrjem vitte ės hozta ,őt mert ėn olyan helyen dolgoztam hogy fėl7kor mår illet ott lenni ,ės sajna este 7ig 8ig bent voltam munkahelyemen.
2020. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
0 segítség apa sincs vagyis van csak külföldön dolgozik jobb élet reményében
2020. jún. 19. 21:18
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha neked kell hozni is vinni is, akkor a kereskedelemben tényleg nehéz ilyen munkát találni. Kisebb szaküzletek viszont nem szoktak túl sokáig nyitva lenni, mert oda amúgy is főleg munkaidőben járnak az emberek, pl a fentebb említett fodrászkellékes, vagy emlékszem, a nagyfiam sulija mellett volt egy cukrászkellékes bolt, az is csak nyolctól négyig volt nyitva, én morogtam is miatta párszor, hogy én oda az életben be nem jutok vásárolni, pedig rohadt jó dolgok voltak a kirakatban 😀

De ha ilyet nem találsz, érdemes lenne más területen is gondolkodni.

2020. jún. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Dolgoztam már 8-tól 4-ig,csak hétközben eladóként,újságosnál.

Ha budapesti vagy,lehet ilyen helyet találni.

2020. jún. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!