Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan,hova tudom név nélkül...

Hogyan,hova tudom név nélkül jelenteni, ha egy gyereket bántalmaznak?

Figyelt kérdés

Egy alig 2 éves gyereket az anyja rendszeresen ver,sokszor láttam már,hogy bágyadt,tompa a gyerkőc,azt hittem csak rossz napja van az amúgy mindig pörgős örökmozgónak, de nem, mint kiderült (közös ismerőstől) ha a gyerek sír akkor az anyja egy EGÉSZ frontint (amit az anyának írtak fel) lenyom a torkán amit jobb híján sörrel itat meg vele és rendszeresen rángatja,veri is ha sír.

Nagyon sajnálom ezt a kisfiút, az anyja nagyon fiatalon szülte és amint a fenti sztori is mutatja alkalmatlan az anyaságra. Az anya nevét tudom és azt, hogy Budapesten él. Sajnos kerületet nem. Hova tudnám jelenteni név nélkül? Meg foglalkoznak ezzel? Nem tudom, hogy minden nap gyógyszerezi-e de ha nem minden nap és egy olyan nap vizsgálják meg pl a gyereket akkor nem veszik komolyan és megy minden tovább igy ahogy van...



2020. jún. 21. 17:09
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Gyámügy

De ha a gyerek vérében nem mutatnak ki Frontint vagy ha nincs több tanú rá, hogy rosszul bánik a gyerekkel akkor nem fog történni semmi

2020. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
86%
Nekem ez sántít. Az ilyenek általában pletykák szoktak lenni primitív "jóakaróktól". A "közös ismerős" honnan tud ilyeneket? Tán ott volt, csak nem tett semmit? Vagy honnan? Vagy csak kitalálta, mert a férjének bejön a nő? Ez valószínűbb, mint hogy egy gyereket gyógyszerez és itat az anyja. Ezen indulnék el. A 2 éves meg bágyadt délután, mert alvásideje lenne és épp nem került ágyba. Az örökmozgók is álmosak napközben.
2020. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Lement a csajszi gyerkőccel 2 hétre a közös ismerőshöz, mivel a sráccal ismerkedtek már egy ideje, és a így tudtak találkozni.

Beszéltünk a sráccal párszor amíg ott volt a csaj, láttam rajta,ahogy valami nem oké. Aztán mikor elment a csaj felhivott és elmesélte neki volt... Mondtam, hogy jelentse név nélkül, de nem akarja. Megszakította azóta a csajjal a kapcsolatot. Én azóta is szoktam látni a csajt, de felfordul tőle a gyomrom. Facebookon még játsza a a minta anyát.

2020. jún. 21. 17:18
 4/37 A kérdező kommentje:
Elmesélte nekem mi volt (javít ez a szar)
2020. jún. 21. 17:19
 5/37 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes. Tehát ismerős, aki látta és tanuja volt, nem akarja feljelenteni. De te igen, az alapján, amit ő bemesélt neked. Életszerű.

Kicsi neki, és kiröhögte a nő, és így áll bosszút?

Bűzlik, végtelenül, továbbra is.

2020. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem sehova.A srácnak nem jött össze a csaj ahogy képzelte, aztán szakitott is vele és hazudozik valamit amivel lejáratja.Kicsinyes bosszú egy sértett kisfiútól.Ha te magad láttál volna bármi terhelőt mondanám, hogy jelentsd,de hogy semmi terhelőt nem láttál csak hallottál valamit,ami amúgy valószínűleg hazugság,így én semmire se bíztatlak
2020. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

A csaj már rám is írt,hogy mi van a sráccal mert nem válaszol neki. Meg másokra is a srác környezetében.

Akkor gyámhatóság, köszi.

2020. jún. 21. 18:06
 8/37 anonim ***** válasza:
66%
Nem neki kéne jelenteni, mármint az ismerősnek?
2020. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
94%
Semmit nem láttál és semmi bizonyítékod nincs egy olyan ember szaván kívül, aki egy kapcsolatot sem tud tisztességesen lezárni. Biztos erre kéne alapozni?
2020. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
86%
Ugyan már, egy egész frontin full kiütne egy 2 évest, sőt pár korty sörtől önmagában is kikészülne, a sört meg eleve meg se issza. Láttál már közelről gyereket? Hivhatod a gyámügyet, csak éppen senki nem fog vele foglalkozni. Semmi rálátásod nincs a nőre, csak valami haver haverja. Panaszt tehet a bölcsi, ovi, iskola, mert ők találkoznak a gyerekkel, vagy legalább egy szomszéd.
2020. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!