Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Eleven kivancsi gyerekekkel...

Eleven kivancsi gyerekekkel hàny éves korig nem lehet ugy közlekedni gyalog hogy ne kelljen megallni minden kavicsnàl pocsojànàl?meddig nem viselkednek boltban?mikortol lehet fegyelmezés nélkül simàn csak menni egyenesen elöre velük?

Figyelt kérdés
Es mit lehet olyannal kezdeni akiröl lepereg minden?hiàba minden következetesség és következmény?

#ovoda iskola #gyerek viselkedes
2020. jún. 28. 09:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
25%
Téged. ;) Hány autista gyereket nevelsz?
2020. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Ez nem nevelés kérdése.minden gyerek màs. Van aki meg sem szolal es mindenhova követi anyut csendben, de alapvetöen ez ritka.


Szoktam adni neki boltban feladatokat, külön akar kosarazni és sokszor önàllositja magàt azaz nem arra megy amerre én, es ezt nem erti meg soha hogy nem ketten megyünk két irànyba.


En is ki szoktam fordulni a boltbol es akkor estére pl nincs tej otthon mert nem lehetett vele vàsàrolni.

Màr ilyenekböl tudja azt hogy ràm kéne hallgatni..en vagyok a fönök nem ö.


Amugy tündéri kisgyermek, csak ugye nem olyanokra keresek megoldàsokat hogy mit tegyek ügyesen segit aszralt teriteni es elolvadok ahogy finoman ovatosan beszélget a kis àllatokkal, hanem a sarkalatos pontok a problémàm csak mert azokba viszont màr erösen beleöszülök.

2020. jún. 28. 14:36
 13/19 anonim ***** válasza:
50%
Amit leírsz, az a nevelés...
2020. jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

20 éves nem all meg minden bokornàl.


En a korosztàlyi sajàtossàgokra lettem volna kivàncsi.

Hogy mikortol nem lesz érdekes egy pocsoja pl.

2020. jún. 28. 18:37
 15/19 anonim ***** válasza:
15%
Majd ha le tudja helyesen írni.
2020. jún. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ly. Nem akartam javitas miatt plusz kommentet. Gondoltam lehet ezt intelligensen kezelni.

De nem. Beszolni muszaj.


Tegnap beszéltem a kicsivel. (Nyugodt békés hangulatban felhoztam a témàt)Mondta hogy azèrt ilyen, mert szerinte keveset jàtszunk/jàtszik.

Igy probàlja kivivni azt, hogy boltban meg boltba menet, meg oviba menet, meg mindenhol be tudja potolni azt hogy nem 4 fal közt van.(Otthon eljatszik egyedül is, oviban tàrsakkal is, de ugy néz ki az semmit nem ér. Hiànyérzése van)

2020. jún. 29. 06:42
 17/19 anonim ***** válasza:
75%

"Hogy mikortol nem lesz érdekes egy pocsoja pl."

Talán tizenévesen már nem lesz olyan érdekes a pocsolya. Felnőtt korban meg, ki tudja... egyéne válogatja. :)

2020. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező, nekem nincs gyerekem de van egy öcsém akivel sok az szoktam sétálni, boltba menni stb.

A bolt nálunk egyszerű ha van olyan kosár amibe bele lehet ültetni akkor abba szokott ülni és beszélgetek vele vasarlas közben. Pl hogy milyen színű az adott termék, mi van a csomagolásán (törékeny dolgot ne adj neki mert ha véletlen elejti vagy direkt akkor nem a legjobb) nálam ez beszokott válni (nyilván nem minden gyereket ilyen könnyű lekötni de a kérdezgetés beszélgetés hasznos ). A séta is hasonló szokott lenni egy távoli helyet mondok hogy látod? Ő meg keresi a szemével és közben is megy .

2020. jún. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Igen köszi terelgetem en is ötletelek es fegyelmezem is.

Csak kezdek belefàradni kiégni.

2020. jún. 30. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!