Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kibírja ezt egy kisgyerek?

Kibírja ezt egy kisgyerek?

Figyelt kérdés

6 éves fiammal indulnánk a Balatonra.

fél 11 kor indulnánk, és várakozással, átszállással együtt fél 6ra érnénk el az úticélt. Neki merjek vágni? Még sosem utaztunk ilyen hosszú időt tömegközlekedéssel.


2020. jún. 30. 13:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
6 éves. Maholnap iskolában lesz 8-4ig. Muszáj neki.
2020. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Ha soha nem próbáltátok, necces.

Nálunk a 4 éves többet is simán.

2020. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Autóval utaztunk 12 órát is. De busszal még soha. Vonattal szintúgy soha. Mindehová kocsival jártunk. Csak most olyan a helyzet, hogy muszáj a tömegközlekedés. A busz vagy a vonat még kérdés.
2020. jún. 30. 13:13
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Persze, hogy kibírja. Csak gondoskodj róla, hogy vele legyenek a kedvenc játékai, és foglalkozz vele útközben. Legyen nálad elegendő innivaló és nasi, plusz ügyelj a gyermek kényelmére, (párnácskák, ilyesmik) mert lehet, hogy az út egy részét úgyis átalussza.
2020. jún. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 babyboom567 ***** válasza:
96%
Mindenképpen vonattal menjetek ,mert azon lehet pisilni menni.(ez számomra is fontos szempont)
2020. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, én is vonatra gondoltam. Busszal 7 óra utazás még egy felnőttnek is sok. Mindenképpen vonat, azon tud a gyermek mozogni útközben, végig tud feküdni az ülésen, és persze fontos szempont a mindig elérhető vécé is!
2020. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Buszt vagy vonatot jobban bírja minden gyerek, mint az autót.

Az autó unalmas nekik.

A tömegközlekedés kalandos. A vonaton járkálni is lehet. Az átszállás külön jó dolog.

Csak buta felnőtt-ésszel tűnik úgy, hogy 12 órás autóút után probléma lehet neki 7 óra változatos tömegközlekedés.

2020. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem is gyakran vittek a szüleim kiskoromban vonaton, és én is élveztem. Nagyon izgalmasnak találtam, és igen, az átszállást is!
2020. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
20%
Világjárvány idején az a legnagyobb problémád, hogy bír-e órákat utazni a fiad a Balatonig? Gratulálok. Egyébként meg egy lassan iskolás gyereknek nem szabadna gondot okozni
2020. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kibírja,de inkább vonattal menjetek, ott lehet pisilni, meg mászkálni is óvatosan.
2020. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!