Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mozgásfejlesztésnél te megadná...

Mozgásfejlesztésnél te megadnál ilyen adatokat?

Figyelt kérdés

Szülők kora, foglalkozása, lakcímetek, testvérek neme, kora, szülők legmagasabb iskolai végzettsège, gyermek intézményének neve..


Még csak a kérdőív elején vagyok, de ez szerintem pofátlan és szükségtelen kutakodás ahhoz, hogy a gyerekem heti 2x 45 percet ott tornázzon. Olyan érzés, mintha az anyagi helyzetünket akarnák belőni.


Választanál másik fejlesztőhelyet, vagy kitöltenéd ezeket?



2020. júl. 3. 22:16
1 2
 1/14 anonim válasza:
29%

Szerintem kitöltheted.

De azért kérdezz meg mást is!

2020. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Èn vinnèm màshova. Àllàst egyszer nem pàlyàztam ilyen ok miatt, hogy a gyerekeimről voltak kèrdèsek a beugrò kèrdőìven.
2020. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Mi is járunk, nálunk semmi hasonló kérdést nem tettek fel.
2020. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Fura. Ha nagyon arra a helyre akarod vinni, akkor szerintem kérdezz rá, hogy miért kérdezik ezeket, illetve kötelező-e minden helyet kitölteni. Vagy írd oda azokhoz a kérdésekhez, amelyikhez gondolod, hogy "Nem kívánok válaszolni."
2020. júl. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Születési idő, végzettség, foglalkozás kellett. Illetve lakcím. Minket a bölcsi ide küldött...így nem volt választás.

Amúgy semmi rossz tapasztalatom nem volt.

2020. júl. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 babyboom567 ***** válasza:
100%
Hát mi 6 helyen voltunk(nem azért mert nem akartuk kitölteni)gyerekpszihiátria, autizmus szakrendelő,neurológia,magántsmt torna, ilyesmik,és mindenhol kellett ezeket.
2020. júl. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kapaszkodj meg, ugyanezeket az ovi is fogja kérdezni, sőt, amin azért meglepődtem: az ovis kérdőíven szerepelt az is, hogy meddig szoptattam.

Egyébként kitöltöttem és vittem. A helyi rehabon (is) kérdezték ezeket még mielőtt a neurológushoz bejutottunk volna.

2020. júl. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 babyboom567 ***** válasza:
74%

Sőt elárulom, ezek alap kérdések,nekünk kérdezték, a testvérek, rokonok betegségeit, hogy volt e öngyilkosság és pszihés betegség a családban,és hogy ki mennyit foglalkozik a gyerekkel, milyen a napirendünk, van e egyáltalán napirend.

Miért érzed ezeket a tök alap dolgokat sértőnek?

2020. júl. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hivatalos kérdőíven nem érdekelne, de ez egy kis magán fejlesztőház, ami csak tsmtvel foglalkozik, amit én találtam(közel van), senki sem küldött.


Oviban vagy 30 oldalas komplex volt, meg pszichiátrián is, de oda diagnózisért mentünk, oviba meg muszáj volt, meg napi 10 órát vannak a gyerekkel, és ott is kap fejlesztést több területen, azért meg hát állami szerv, ott mindent rögzítenek..


Itt nem az, diagnózis van, nem gagyi fejlesztőhelyről pszichológustól meg gyógpedtől, csak heti 2x45 percre vinném, csak tornára, azt sem azért, mert rossz a mozgása, csak hogy csoportban sportoljon, gondoltam itt jobban fog kezdeni, türelmesebb emberrel, mint egy "sima" sportedzővel.


Ahhoz, hogy tornázzanak a gyerekemmel ilyen keveset, nem látom szükségesnek ezeknek az adatoknak egy részét, viszont akadékoskodni sem akarok.. Egyébként a kérdőív elejére írták, hogy "az adatok vizsgálati és fejlesztési célú használatához hozzájárulok blabla.. az xy fejlesztőház kezelje az adataimat", csak úgy engedett tovább a másik oldalra, amit már nem töltöttem ki.


Azt hiszem felhívok egy másik tsmt terapeutát is

2020. júl. 4. 08:24
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Első körben rákérdeznék, miért kellene ezek az adatok. Lehet szimplán statisztika, lehet csak valahonnan letöltötteték az adatlapot és nem is nagyon nézték, mi van rajta. Aztán megkérdezem, mi van, ha nem írok be minden adatot.m
2020. júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!