Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők, mit csinàltok a...

Szülők, mit csinàltok a jàtszòtèren, mìg a gyereketek jàtszik?

Figyelt kérdés
Pont abban a korban van, hogy eljàtszik jòl a többi gyerekkel nélkülem, de egyedül még nem engedném ki. Valami èrtelmes elfoglaltsàg kène addig, mert ìgy csak ülök a padon. Kèzimunkàzàshoz tùl szeles a hely. Arra gondoltam esetleg nyelvtanulàsba fognèk. Ki mit csinàl ilyen esetben, milyen tippjeitek vannak? Règebben együtt jàtszottam èn is vele, vagy màs szülőkkel beszèlgettem.

2020. júl. 6. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Viszek egy könyvet, de nem igazán tudok elmélyülni benne, mert azért sokszor figyelem a fiam, hogy nehogy baja essen, kivel játszik, a nagyobbak nem-e lökik fel. Kellek-e neki. 😅
2020. júl. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 babyboom567 ***** válasza:
90%
3,5 éves hiperaktiv, és autista gyanús a gyerekem, minden idegszálammal figyelem, hogy nehogy elszökjön, vagy kárt tegyen magába.Bármire felmászik, bárhonnan leugrik, semmi veszélyérzete nincs.Én inkább túlélni szoktam a játszóterezést.
2020. júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Figyelem a gyereket
2020. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Én azért megnézném, ahogy nekiállsz "kézimunkázni" a játszótér közepén. :P
2020. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es nem idézőjelesen èrtettem :/ 2-es le a kalappal előtted, kitartàs! 1-es, könyv jò ötlet :) 3-as, a folyamatos, feszült figyelmemet màr nem igényli.
2020. júl. 6. 19:06
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
A szemem rajta tartottam, de mp3-at hallgattam (pont nyelvet tanultam amúgy :D ) Audiobook-nak tökéletes hely. Nem akartam olvasni, mert azért mégis figyelem, merre megy, mit csinál, de csak kicsit messzebbről.
2020. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Olvasok, nyomkodom a telefonomat, beszélgetek más szülőkkel. Biztos én vagyok a gondatlan anya, de a teljesen önállóan, önfeledten játszó nagyobbacska gyereken nem fogom minden pillanatban rajta tartani a szemem.
2020. júl. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Beszélgetek a többi szülővel és olvasok.


Egy 4, egy 6 és fél és egy 8 éves gyerek anyukája.

2020. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Én ha olyan a szituáció pl.nincs senki akkor én vele játszok,le csúszok a csúszdán fel mászok vele ,fogócskázunk. Ha vannak más gyerekek akkor nyilván velük jatszik ,hagyom kibontakozni,de azért rajta tartom a szemem mondjuk ő 2,5 éves ...viszont van hogy ilyenkor is be állok a játékba fogócska ,csúzda :D a többi anyuka meg néz...nem tudom,nekem ez természetes és imádom vele játszani ! Mondjuk én amúgy is ilyen típus vagyok :) könyv olvasás meg ilyenek otthon amikor alszik vagy el jatszik magában .telefonozni soha nem telefonozok a játszótéren ,pedig sok anyukák látok ezt csinálja ... :(
2020. júl. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
A gyereket szoktam figyelni, vagy beszélgetek a többi anyukával. Szerintem nem lehet semmiben elmélyedni, mert bármikor lehet, hogy menni kell a gyerekért. Csak el ne lopják, amíg nyelvet tanulsz!
2020. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!