Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekeknek nem rossz a...

Kisgyerekeknek nem rossz a nudista strand?

Figyelt kérdés
Elmennénk a családdal nudista strandra de nem tudom 6-9 éves gyermek számára mennyire lehet rossz élmény egy ilyen strandolás.
2020. júl. 6. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Ha valaki kezdetektől ebben nevelkedett, akkor semmi furcsát nem fog gondolni, érezni ezzel kapcsolatban szerintem..


Ennek ellenére én nem mennék gyerekkel ilyen helyre / amúgy sem/

2020. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha vki ebben nevelkedett nem rossz. Meg annyira jó vagy rossz vmi amennyire te azzá teszed neki.
2020. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Évek óta járok nudista-naturista helyekre, elmondom a tapasztalatom, hátha segít. A kisgyerek nagyon hamar megszokja, órák alatt. Ritka a kivétel, pl ha olyan fajta traumája van, vagy ha legalábbis szégyent neveltek belé, az kivétel lehet, de még az se feltétlenül.


Én a prűd kommunizmusban nőttem fel, de felnőttként néhány óra alatt megszoktam, hogy én is pucér vagyok, férfiként. (Pedig ugye egy férfi a merevedéstől kezdve sok mindenen parázik először, és még lánytestvérem se volt, prűden is neveltek.)


A kisgyermek is órák alatt megszokja alap esetben, ha még először jár ilyen helyen. Onnantól egyáltalán nem érdekli, hogy a bácsiknak himbilimbije van, a néni meg mind fedetlen kebellel jár-kel. Fel se tűnik nekik órák múlva. Ez totyogóktól 9 évesekig elmondható.


A vonakodás viszont nem ritkán kamaszkorban jelentkezik ettől, ami érthető, nem is szabad erőltetni, ha a gyereket zavarja.

Ha a gyerek, mondjuk, egy éves korától naturista táborokba jár, akkor is hirtelen elmegy a kedve az egésztől, amikor kamaszodni kezd. tök mindegy, hogy a 11 éves életében először budizik, vagy már tíz éve, a kamaszkor az kamaszkor. Erre számíts a nagyobbal, pár év múlva, legalábbis az esély nagy rá.

Látok egyébként kamaszokat is ilyen helyeken, viszont a számarányuk csekély, és azok is láthatólag vagy kukkolni vannak, vagy megszokták kiskorukban a nudit, és valamiért kamaszkorban is kivételesen átsiklottak ezen, hogy mindenki látja őket pucéron.

2020. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Elírásomért elnézést kérek. Nudizik. Ezt szerettem volna írni.
2020. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Semennyire nem rossz, megszokják. Edzésképp egy hétig legyetek otthon is pucérok. Jó lesz, a gyerekek is imádni fogják.
2020. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
70%

Én a napokban is voltam Nudin, és meglepő módon elég sok tini volt.

Családokal voltak, ahogy láttam, és együtt labdáztak, matracoztak, birkoztak a vízben kb. 4-5 fiú és annyi lány. Látszott, hogy felszabadultak, és jókat nevettek, jól érezték magukat. Biztos, hogy kisebb koruktól jártak ilyen helyre és nem voltak gátlásai.

A kisebbeknek meg szinte természetes.

2020. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!