Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől függ, hogy egy kisgyerme...

Mitől függ, hogy egy kisgyermek mindig jókedvűen ébred vagy pedig morcosan, sírva?

Figyelt kérdés

Várandós vagyok, kapom minden irányból a tapasztalatokat, tanácsokat stb. A közvetlen környezetemben két kisgyerek van, egy 15 hónapos kislány és egy 5 éves fiú. A kislány baba kora óta jókedvűen, nevetve, mosolyogva kel, a fiú baba kora óta a mai napig, ha elalszik délután morcosan kel, sírva sokszor nem lehet hozzászólni, fél-1 órán át ki van kelve magából. Reggel is nehezen ébred.

Anyukám szerint mi a húgommal is mindig mosolygósan, jókedvűen ébredtünk.

Lehet valami titok ebben, hogy ki hogy ébred?



2020. júl. 7. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Attól, hogy mit álmodott.
2020. júl. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Reggel az enyém is mosolyogva, vidáman ébred,du alvasból meg sírva, kivéve ha mellette fekszem,mert akkor nyugisan.Talan ilyen dolgoktól is függ
2020. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem attól is függ, hogy 1. milyen gyorsan érsz be, amikor felkel 2. hogyan állsz hozzá.

Én amint hallom hogy mocorog, megyek be, és mondom neki mosolyogva, hogy jó reggelt stb, üdvözlöm, ilyenkor már mosolyog is. Aztán az is lehet, hogy csak ilyen alkat... Mi egyfolytában mosolygunk rá, ezt szokta meg lehet.

2020. júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Hát az én 10 hósom hol így ébred hol úgy. Pl mikor fogzik akkor rend szerint nyűgösen ébred már reggel. Ma teljesen vidáman ébredt. És az is mindegy hogy mellette vagyok-r vagy sem
2020. júl. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 1 éves most. Nála azt vettem észre, hogy attól függ, milyen hangulattal ébred, hogy kipihente-e magát. Ha felébred 1 alvásciklus (kb. 40 perc) után, akkor általában morcos. Ilyenkor megpróbálom visszaaltatni, mert látszik rajta, hogy fáradt még, és szüksége van még egy kis alvásra, nyűgös, sírdogál. Amikor megvan a rendes 1,5-2 órás alvása, akkor szinte mindig mosolyogva ébred, és már mondja a magáét abban a pillanatban, hogy kinyílt a szeme.
2020. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Változó.

Van hogy már egy ideje fent van. Csak mocorog, nézelődik, jókedvü, meg is lehet nevettetni. Viszont ha mondjuk fáj a pocija, vagy van vmi a pelusban, nagyon nyűgös. De 100 féle ok is lehet még.

2020. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ebéd utáni alvásból a lányom évekig sírva kelt. Oka nem volt rá
2020. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Típus kérdése, az én fiam sírva kel 20 hónaposan is és ő is az a típus aki képes utána mindenen kiakadni még vagy 20 percig. Őszintén szólva megterhelő. Mindig is sírva ébredt, nagyon várom már a pillanatot mikor végre egyszer ő is mosollyal fogad ahogy én őt.
2020. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én világ életemben akkor keltem fel morcosan, ha valaki felébresztett. Függetlenül attól, hogy reggel 6-kor vagy 9-kor tette. Ha magamtól keltem fel, s nem ébresztgetett senki, reggel 5-kor is vidám voltam.
2020. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!