Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok erről? Kinek...

Mit gondoltok erről? Kinek adtok igazat?

Figyelt kérdés
[link]

2020. júl. 21. 20:03
A kérdező szavazást indított:
A cikkírónak
A támadóinak
37 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Nincs kedvem végigolvasni. Nyüsszög meg nyaffog ezerrel, és már az elején azt akarja elérni, hogy neki adjak igazat olvasóként, mert hát szegényt bántják olyan szavakkal, amiről ő nem is tehet. Unalmas.
2020. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Beteg ember szerelmes a gyerekébe. Ezzel kellene kezdenie a kezelésekor.
2020. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

"Mögé látunk a tökéletesnek tűnő felszínnek?" Milyen tökéletes felszín?

Irritáló. Most komolyan, ki az, akit nem idegesít fel egy "én mindent tökéletesen jól csinálok, és közben a háttérben még mártír áldozat is vagyok, mert árvák vagyunk, meg segítségem sincs, de minden nap frisset főzök, és bezzeg bezzeg"... tökéletesen megfelel a főcímnek. Tipikus bezzeg anya.

2020. júl. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Nekem ellenszenves ez az iromány, pont az a típus aki miatt egyáltalán kialakult a negatív felhangu "ősanya" kifejezés.
2020. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Csak végigfutottam.

Hüvelyi úton szültem, minden nap főzök, öt hónapig szoptattam...


Vajon engem miért nem ősanyáztak soha?? Ja, mert nem dörgöltem mindenki orra alá, hogy bezzeg én milyen jó vagyok?


Az meg, hogy szerelmes a gyerekbe... Nem ősanya, hanem idióta.

2020. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez a nő amúgy a leírása alapján nem ősanya, szimplán mártírkodik pár dologban. Biztos más anyák is küszködnek hasonló problémákkal, de nem mindennel érték egyet amit csinál. Nem kell mártírnak lenni minden esetben.


Szerintem azért éri sok támadás, mert orrba-szájba azt nyomja más platformokon, hogy ha máshogy csinálod akkor viszont szaranya vagy.


Most erre egy példa a véres párnába harapós szoptatás. Ha ő azzal akarja az áldozatát megerősíteni, hogy másokat földbe döngöl amiért nem kínozzák magukat, és esetleg ideiglenes alternatívákhoz fordulnak, akkor könyörgöm ne csodálkozzon ha visszanyal a fagyi.


Ez a

2020. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

A másik példa, hogy nincs kire hagyni a gyereket, de menne ő is moziba.


Baxus, az ilyen embert nem gondolkodik mielott gyereket vallal? A baba elott nem szeretett eljarogatni? Mit hitt, hogy majd ha eddig nem volt segitseguk akkor a baba szuletese utan lesz?


Ez a no nem osanya, szimplan buta mint s3gg

2020. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

A logikaja gyotrelmes


- szeretek eljarni moziba

- megszuletett a gyerek, nem tudom kire hagyni, nem tudok eljarni

- akkor mas se jarjon el, mert az igazi anyak nem teszik ezt.

- egyebkent eljarnek szivesen, de akkor a szomszed tehene is dogoljon meg

2020. júl. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazi mártír anya, akinek igazából szar az élete, de ő mégis különbnek tartja magát más anyáknál. Apukának ilyen családoknál kuss a neve, mert ő nem tudhatja, ő nem édesanya. A szövegből süt az ítélkezés, és a bezzeg én mindent jobban csinálok, pedig nekem extra nehéz.
2020. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"#1. Természetes/ hüvelyi úton szültem.


Pedig hejj de sokáig úgy voltam vele, hogy altassanak el, szedjék ki belőlem, aztán pedig szépen megfürdetve adják ide nekem, amikor már kipihentem magam. A férjemet a szülőszoba közelébe sem akartam engedni, és fogalmam sem volt arról, hogy mit számít egy hét ide vagy oda."


Innentől csak felszínesen olvastam. Mit nem adtam volna, ha természetes úton szulhetem meg és mázosan rámteszik.

Nem így alakult, de nem altattak és kipihenten hozták oda. Konkrétan még nem mozgott a lábam és egész testem remeget az érzéstelenítőtől.


Ettől függetlenül 6 honapos koráig csak anyatejes volt, 2 éves koráig szoptattam, hordoztam, cicin aludt el és utána vittük az ágyába, én főztem, nem volt kire bíznom, nem hagytam sírni.

Mégsem bélyegeztek meg. Talán, mert nem kértem elnézést és nem is beszéltem fellengzősen arról, hogy nekünk mi a jó gyereknevelési módszer.

Sőt, a férjem se hagyta sírni, ő sem bízta másra, pelenkázott, ha kellett főzött és etette, hordozta is, éjjel átment hozzá és együtt aludtak tovább. Ő ősapa lenne?😂

2020. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!