Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kislánynak jó ajándék...

6 éves kislánynak jó ajándék lehet egy orvosi játékkészlet, vagy már túl nagy hozzá?

Figyelt kérdés
2020. júl. 22. 11:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%

Már nagy hozzá.

Én a helyedben inkább valami csajos ruhát vennék, vagy egy klassz könyvet, esetleg ha szeret legózni, akkor jöhet egy 6 évesnek való Lego.

2020. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem olyan nagy hozzá még.
2020. júl. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

6 évesnek csajos ruha, meg nagy a játékhoz. Gratulálok. Nem csoda, hogy ennyi tini ribi van.


Szerintem nem nagy a 6 éves hozzá. A legtöbb ilyen korú óvodás.

2020. júl. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Csajos ruha egy óvodásnak? Aztán majd megy a csodálkozás,hogy 10 évesen magas sarkút akar...
2020. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

Rossz az aki rosszra gondol...számomra a csajos ruha mondjuk egy pörgős szoknyás tülös ruha... szerintem nem riba..cosat írt... vagy a ti 6 évesetek miben járt?


Orvosi készletet szerintem 2-3 evesen kapott mindenki en azt biztos nem vennék

2020. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
5 ésvfél éves a fiam, a napokban kunyerált ki az egyik üzletben egyet, jól eljátszottunk. Azóta a spánielünk a "beteg".
2020. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is csak 6 éves,hogy lenne már nagy hozzá?
2020. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
A húgom hét éves (kései, becsúszott gyerek) és a mai napig elvan az ilyen játékokkal, anyuék a betegek, akiket ki kell vizsgálni. Ott áll a szekrényben, készenlétben az orvosi táskája, mert ha valakinek csak ha fáj is a feje ő jön és azonnal meggyógyít mindenkit.
2020. júl. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%

Az én hatévesen néha vizsgál plüssöket, de ő éretlenebb a korosztályánál.


3d toll, társasok, kártyajáték, csajos táskadíszítő, karkötőfonás, jelmez, hajszínező kréta, heliball, gyöngyök, iskolaelőkészítőfüzet, általánosan szeretik a puha, cuki, csillogó dolgokat(amikből mindig túl sok van)

2020. júl. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a szüleit, hogy mit vegyél neki. Ha nem a te gyereked persze. De gondolom h nem, mert akkor tudnád, hogy akar-e olyannal játszani. Szóval kérdezd meg szerintem h mi a becsípődés mostanában a kislánynál, mondogat-e valamit, amit szeretne. Az én unokatesóim most voltak 10 évesek, ikrek, és mi mindig megkérdezzük az anyjukat már az elejétől, hogy mit akarnak a fiúk éppen, mit vegyünk szülinapra, karácsonyra, vagy oda szoktuk adni a pénzt h vegye meg ő, aztán közösen az ünneplésnél odaadjuk. De ha csak spontán meg akarod lepni a kislányt, akkor is szerintem nyugodtan kérdezd meg a szüleit h szeret-e ilyesmivel játszani. Ők tudják.
2020. júl. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!