Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen 3-4 ev korkulonbseg a...

Milyen 3-4 ev korkulonbseg a 3 gyerek kozott?

Figyelt kérdés

Milyenek a hetkoznapok ott, ahol 3-4 ev korkulonbseg van a gyerekek kozott kulon-kulon, es legalabb 3 gyerek van ilyen korkulonbsegekkel? Most azok legyszi ne irjanak, ahol ennel kevesebb van a gyerekek kozott, mert az erdekelne, hogy milyen mondjuk egy 1 egy 4 es egy 7 evessel programot csinalni? Illetve a nagy a legkisebbel mennyire van el? A nappali alvas, napirend milyen? Mennyire konnyu osszeegyeztetni? Segitseg van?


Az is erdekelne, hogy igy terveztetek a korkulonbseget, vagy veletlenul jott igy ossze?



2020. júl. 26. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Ha minden rendben lesz akkor nekünk pontosan 4 év lesz a gyerekek között. Kisebbet szerettem volna de így alakult. Félek, hogy ez már sok, de nagyon sok múlik a gyerkőcök jellemén. Nagyon remélem, hogy jó testvérek lesznek :)
2020. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem a korkülönbségtől függ, hogy milyen testvérek lesznek.


Egyik rokon gyerekei közt 1 év van és 12 év elteltével is mindennapos a veszekedés, bunyó. Nem egyszer elmondják, hogy bár egykék lennének.


Egyik munkatársam és öccse közt 12 év van. Imádják egymást.


A nevelés számít, mennyire kivételezel az egyikkel, illetve a gyerekek személyisége. Ha a fejedre állsz, akkorsem fog elleni két totál ellentétes személyiségű gyerek huzamosabb ideig egymással. Hiába kicsi a korkülönbség.

2020. júl. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ellenni
2020. júl. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Senkinel nincs 3 gyerek 3-4 es 3-4 ev korkulonbseggel ugy, hogy mar meg is szulettek? Tapasztalatokra lennek kivancsi.
2020. júl. 27. 11:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

7,5-4,5-eppen 2 jó lehet?


Mindhárom lány, a középső a kulcs. A nagy anyaskodik a legkisebbek, lásd nemegyszer a jatekbabakocsibol szedtem ki.

De szuperül pelenka, etet, igazi anyja a kicsinek, nekem óriási segítség.

Középső a kulcs, ő már tarsasozik, szamolgat, mesét néz, de ha kell egy pillanat alatt nullan van és kukuccsozik a kicsivel.

Nagyon jó tesók, hihetetlen szeretettel vannak egymás iránt. Nekünk azt hiszem ez a legidealisabb.

2020. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5-os vagyok, segítség nincs, vezető beosztásban vagyok, 10 hónapos koruk óta bolcsisek, hetvegi alvás egyszerű. Kicsi alszik másik kettő csendesen rajzol mesét néz stb. Egyszobaban alszanak meg, így egyszerre mesélunk.

Játékokon megosztoznak, tanulás szokott neccesebb lenni, elsős volt a nagy, egyszerűbb volt keresni egy tanító nénit neki.

Program:nekik könnyű nekünk nehezebb. Kicsi moziba, bábszínház nem jön. Egyikünk otthon marad vele, strandra allatsimogatoba simán.

A3. Nal már annyira rutin az egész, azt se tudom mikor lett ekkora. Megy a többi után. Szó szerint, a nagyok mennek pisilni ő is.

Fürödni, ő is.

Olvasni, ő is.

A harmadikat már csak gyönyörködni kell.

2020. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!