Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van még itt olyan, aki gyereke...

Van még itt olyan, aki gyereke alig van kint annak ellenére, hogy kertes házban laknak?

Figyelt kérdés

Van kint mindenféle játék, de nem igazán érdekli őket, max a medencében elvannak kicsit.

(mondjuk én utálok a szabadban lenni, ezért nem is nagyon erőltetem)

Van, hogy napokig ki sem mennek a házból, mindegy milyen idő vagy évszak van


2020. aug. 6. 18:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Kertes házban nőttem fel, sosem voltam kint, ha rajtam múlott. Most is kertes házban élünk, a gyerekem se szeret kint lenni.
2020. aug. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Az enyémek szeretnek kint lenni. Van homokozó, csúszda, hinta, medence. 4 és 1 évesek.
2020. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Pont ezért költöztünk kerzes házba, hogy télen-nyáron kint tudjunk lenni.


Én, meg a gyerekem is megőrülne a 4 fal között.


De, nem vagyunk egyformák.

Ha nektek így jó, akkor ne izgasson.

2020. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Le se szartam a kertet a tesóimmal. Inkább elmentünk játszóra, erdőbe, stb. Csak nyűg volt mindig. Gyerekeim is utálták.
2020. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Kimennek játszani 1-1 órára, ha rájuk morranok, de amúgy remekül elvannak idebent. De magam is, van, hogy 3 nap után rájövök, hogy nem láttam a saját udvaromat. :) Én szeretem, hogy kertesben lakunk, mert nincs a nyakamban a szomszéd, és lehet kinti játékokkal is játszani, de sosem volt egyikünk sem az a reggel kimegyek-este bejövök típus.
2020. aug. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Én kertes házban nőttem fel,szinte soha nem voltunk kint anyukámmal. Apám molyolt mindig kint. Vagy bent voltunk a házban vagy csavarogtunk. Pedig szép kertünk volt,tök jó terasz,kerti zuhany,sütögető,szép pázsit. Felnőttként ez megváltozott. Van egy 9 hónapos fiam,ő még nyilván ott van ahova viszem😀 ,szinte egész nap kinnt vagyunk. Ehhez próbálom szoktatni,egyelőre szereti,jobban elvan mint bennt. Aztán lehet ahogy idősödik ez uncsi lesz és majd menni akar ide oda,játszótér stb. Vagy a tv,számítógép lesz a sláger. Majd kiderül.
2020. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

Mi azért kimegyünk ha tudunk, kint eszünk vagy sütünk, játszunk.

De az idei nyáron alig voltunk kint, nő a gaz is, mert annyi szúnyog van hogy hiába fújjuk be magunkat, megesznek, nem tudunk semmit sem csinálni kint.

2020. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
De akkor mit csinálnak egész nap?
2020. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%
Mi az h utalsz kint lenni? Hat akkor te mutattad a peldat. Mi hoban, fagyban, esoben, kanikulaban es orakat vagyunk kint minden nap.
2020. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Mindenben az ellentéteim, úgyhogy kétlem, hogy pont miattam ne' akarnának kint lenni

Eljátszanak bent

2020. aug. 6. 20:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!