Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kisgyerek mitől horkolhat?

3 éves kisgyerek mitől horkolhat?

Figyelt kérdés
3 éves a kislányom, és pár napja valami borzasztóan horkol. Nem minden testhelyzetben! Ha odamegyek az ágyához és átfordítom, szépen szuszogva veszi a levegőt. Eddig viszont nem volt ez a horkolás, és tényleg nagyon hangos, zavaró (főleg ha a bal oldalán fekszik, vagy háton). Nyilván el fogom vinni orvoshoz, de addig is, tapasztalt-e bárki hasonlót? Egyáltalán mi okozhatja? Megfázva nincs (bár 2 hete megvolt).

2020. aug. 22. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az orrmandulák, allergia
2020. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is ezekre gondoltam, de ha kérem napközben hogy csukja be a száját és szuszogjon, rendesen szelel az orra. Például allergiánál szerintem napközben folyna / dugulna, esetleg tüsszögne. Nem?
2020. aug. 22. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az orrmandulák és az allergia jutott eszembe. Illetve előfordulhat, hogy laza/renyhe a lágyszájpad.
2020. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen. Lányom pl napközben teljesen rendben van. Este viszont alig kap levegőt száraz köhögése van amint vízszintbe kerül. Bedugul az orra, nyitott szájjal alsziknés ilyenkor horkol.

Nálunk nem idült nem heveny bronchitis és allergiás rithinis a diagnózis őszi-téli szezonban.


Mindenképp füll-orr gégészt kérdezz, de egy pulmonológust is. Ha allergia akkor pl felesleges kivetetni a mandulákat nem fog javulni a helyzet ez tapasztalat. Nekem is kivetették és sajnos rosszabb lett. Nekünk mondta pulmonológus is allergia esetén felesleges kivetetni, nem megoldás.

2020. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!