Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan vedjuk meg a gyerekeink...

Hogyan vedjuk meg a gyerekeinket ha a telen elrendelik a kotelezo oltast a covid ellen?

Figyelt kérdés
Nem hiszek a jarvanyban es a maszk haszmalata sem indokolt. Figyeld a hireket az FB normalis elet csoportjaiban.

2020. okt. 7. 10:28
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
13%
Ettől én is tartok, hogy rá leszünk kényszerítve. Szerintem ez a létező, de nagyon túltolt vírus ellenanyag meddőséget csinál, hogy megoldják vele a túlnépesedés problémáját. De ez csak az én teóriám.
2020. okt. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
71%
Nincs járvány? Mivel magyarázod az 1.000.000 halottat világszerte?
2020. okt. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
80%
Itthon ülök covidosan, nem kellemes. Ahogy az influenza sem, és az ellen is van oltás. Miért baj, ha covid ellen is oltanak?
2020. okt. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
75%
Én nagyon örülni fogok neki, végre normálisan lehet majd élni, egészen a következő vírusig.
2020. okt. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos nem lesz vakcina addigra.
2020. okt. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
59%

Az összes vírus ellen be kéne oltatni magunkat, úgysincs olyan sok... (irónia)

Nem az oltással van bajom, hanem azzal, hogy szeretnék élni a demokrácia intézményével illetve a szabad választás jogával.

Ha akarom beoltatom magam vagy a gyerekem, ha nem akkor nem.

Milyen oltóanyag az, amit nem teszteltek éveken keresztül?

2020. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon nagy kár, hogy hülyeség ellen nincs oltás. Tégy már egy szívességet és ugorj le a Föld széléről.
2020. okt. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
31%
A családosok tudják, hogy ha a gyerek hazahoz egy vírust az oviból, az k.o. z mindenkit a családban. Szerintem az veszélyesebb, mint az aminek a tüneteiről is vitatkoznak
2020. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
33%
Nem létezik kötelező oltás. Bármelyiket visszautasíthatod. Más kérdés, hogy a gyerekedet a közösségből kitilfjak miatta. De teged ez ugysem erdekel.
2020. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
36%

9-es. Pont erről beszéltem a 6-os válaszban.

Tehát magamon gyakorolhatom a szabad választás és döntés jogát, de a gyerekem felett a kormány dönt.

Logikus.

Az influenza megállapítását nem teszttel végzik, de van oltóanyag.

Az COVID-ot teszttel kell megállapítani (?) de már majdnem kész az oltóanyag.

Milyen tesztelése volt ennek?

Ki volt a placebo csoport és ki volt a 'valódi' tesztelő?

2020. okt. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!