Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Én mostmár a második maradok?

Én mostmár a második maradok?

Figyelt kérdés

13 hónapos kislányom egy ideje nagyon apás lett. Nagyon örülök neki, boldogsággal tölt el látni őket. Viszont tegnap az történt, hogy együtt értünk haza ugyanolyan hosszú távollét után és nagyon sírt apáért, hogy vegye fel. Ő nem tudta , èn szerettem volna , ő elrántotta magát és zokogva rohant az apja után, hogy ő vegye fel. Tudom, hogy hülyeség, bla bla, de mintha egy kést a szívembe döftek volna. Nagyon rosszul esett, hogy én nem vehettem fel, igazából nekem nem is örült.

Az sem állja meg a helyét, hogy csak én vagyok vele, mert két hónapja részmunkaidőben dolgozom, minden másnap 3 órát. A legtöbbet én, utána az apa és hetente többször néhány órát a nagymama van vele. Néha másodiknak, néha harmadiknak érzem magam, amivel meg is bírkózom, de ez, nagyon szíven ütött.



2020. okt. 14. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Meglehet. A lányom életében 5 éve csak apa-apa-apa létezik :)

Kövezzetek meg, de ezért akartam másodikat, hátha megkapom azt a rajongást. Hát, egyelőre csak a mellemért rajong 🙈

2020. okt. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Lehet. Mindenki jobban szereti az egyik szülőjét. Én pl az anyámat. A tesom kislánya is apás, de mondjuk őt nem zavarja.
2020. okt. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

És ha a második is csak apa?😃😂

Engem csak ez zavart, ami történt. Ha valaki azt mondja, hogy neki ez rendben van, hazudik szerintem. Fájdalmas dolog..

2020. okt. 14. 10:55
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Vagy csak más beállítottságú, mint te. De persze ertem, hogy téged bántott, de most őszintén, ezzel nem tudsz mit kezdeni. Épp olyan kedvében volt. 2 éves korában meg lehet lesz egy anya korszaka aztan le se tudod vakarni...
2020. okt. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Engem egyáltalán nem zavar. Örülök neki, hogy szereti az apját. Lányoknál ez nagyon sokszor így van, az apja neki a férfi minta. És sose úgy fogtam fel, hogy akkor engem, az anyját utálna, nem az óvodában vagyunk, az ember általában képes mindkét szülőjét szeretni.Teljesen érthető, hogy az ellenkező nemű szülőjén szeret lógni és szerelmes pillantásokat vetni rá.
2020. okt. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó, én nem hiszem, hogy ebben a korban már értik a nemiség fogalmát .

Nem is mondtam, hogy utál, remélem, hogy legalább kedvel 😂


A 4-es válaszolónak teljesen igaza van, ezzel mit kezdeni nem lehet, csak elfogadni teljesen, vagy éppenséggel beletörődni, ez van.

2020. okt. 14. 12:28
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
6 ha érti, ha nem, mindig is apás volt és a környezetemben sok ilyen kislány van, a fiúk meg inkább anyára tapadnak.
2020. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

1#

Pont ez miatt örültem volna egy kisfiúnak végre. Mindkét lányunk nagyon apás amit megértek mert nagyon sokat dolgozik. De rajongással néznek az apjukra,mint valami fél istenre aminek amúgy végtelenül örülök. De hát na.. 😅

Persze a 3. is kislány aki érkezik nem sokára 😅🙈 😑

Mielőtt valaki nem értené az iróniát, a 3.kislánynak is nagyon örülök.

2020. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sajnalom kèrdező! Nalunk ez van forditva. Fiunk van es csak engem akar neha. Apukanak rosszul esik:( ilyenkor mindig beiktat programokat kettesbe a fiunkkal
2020. okt. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A gyerek mindig az ellenkező nemű szülőre tapad rá. Freud pszichoszexuális fejlődés elmélete erre is kitér, nyugodtan olvass utána, nagyon érdekes és tanulságos. :)
2020. okt. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!