Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak ha a 2 évesem...

Mit csináljak ha a 2 évesem visszatartja a kakit?

Figyelt kérdés
Kb 4 naponta kakil.tudna sűrübben is de egyszerűen nem akar,visszatartja.ha kakil akkor nem kemény neki,tehát nem ez a baj.sok rostos dolgot kap,gyümölcsöt is!mit lehetne ezzel a dologgal csinálni?kb 3 hete kezdődött.sokat beszélgetek vele erről,pelusos még nem is nagyon sürgetjük a bilit,wc-t.
2020. okt. 14. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Kaki könyv vagy vannak mesekönyvek. Keress rá! Gyerekpszichológus is ezt ajánlotta.
2020. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kevés infó, általában szorongás okozza. 4 naponta igen ritka alkalom, nem egészséges, ezért javaslok gyermekpszichológust. Sem testileg nem egészséges, sem pedig az, ami okozza (ami többnyire tehát lelki ok.)


(Asszem a Pedagógiai Szakszoglálat ingyenessége valamikor 3 éves kor alatt is érvényes, ezt nem tudom biztosan.)

2020. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂
2020. okt. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi fél évig szenvedtünk ezzel, a végén már kín szenvedés volt kinyomni neki. Volt hogy 1 órát ült a bilin. Mindent megpróbáltam, de amég ő direkt visszatartotta semmi nem segített. Aztán kitaláltam hogy minden kaki után kap egy csokitallért. Nálunk nincs sok édesség úgyhogy nagyon örült. Azóta minden nap kinyomja. Most már csoki sem kell.
2020. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!