Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jön a Télapó vagy kiscsizmába...

Jön a Télapó vagy kiscsizmába kapják az ajándékot a gyerekek? Illetve 3 év körüli gyerekek mit kapnak nálatok?

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk nincs mikuláskor nagy ajándék. Egy kevés édesség, amit szeret, meg gyümölcs, mi is ezt kaptuk gyerekként, ezt visszük tovább.
2020. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Kiscsizmába kap egy plüsst, amire vágyott.


A mikulás zokniba, meg gyümölcsöket kap, meg a kedvenc házi kekszét.

2020. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk csizma az ablakba, reggelre némi édesség, gyümölcs püré (kubu), semmi extra.
2020. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Akkor fizikailag nem megy oda a Télapó? Senki nem öltözik be?

Amikor én pici voltam apukám mindig beöltözött és hozta a csomagot. Mint ahogy ti is írjátok. Semmi extra édesség gyümölcs stb

2020. nov. 8. 14:34
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk nem volt szokás. Bölcsőde rendezett ilyet meg most az ovi is fog talán - bár a covid miatt nem biztos. Tavaly pl sok gyerek félt is a beöltözött férfitól a csoportban.
2020. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Gyerekkoromban hozzánk is jött a Télapó,valamelyik rokon öltözött be, és tisztán emlékszem rá, hogy mennyire féltem tőle. Még énekelni se énekeltem, helyette anyuhoz bújtam, fúrtak magam az ölelésébe. Sok gyerek fél az idegenektől.

Nálunk előző este szépen meg kell tisztítani a csizmát, aztán ki kell rakni az ablakba. Másnap reggel pedig van benne egy-két csokoládé mikulás, narancs és mogyoró.

2020. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jön a Télapó. Szerinted ki teszi a csizmába az ajándékot? Éjjel jön, titokban, rénszarvasok húzzák a szánját. És az igazi neve Mikulás.

Legalábbis gyerekkoromban meg voltam győzödve róla, hogy a többiek mind rosszul tudják.

2020. nov. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!