Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amikor már elérte a kilincset...

Amikor már elérte a kilincset a gyerek, kellett előle zárni a szobákat?

Figyelt kérdés
Zártátok, pakoltatok előle, vagy megtanult mindent, hogy hová mehet, mit csinálhat?

2020. nov. 12. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Semmit se zárok előle. De a mi lakásunk kicsi, 56 nm, így mindig hallom merre jár és mit csinál. De ha gyanúsan nagy a csend akkor azért mindig ránézek. Viszont ő az a típus aki mindig ott van ahol én, így egyelőre nem aggódom. Nem mondom hogy semmi veszélyes nincs amit ne tudna elérni mert van, a vegyszeres szekrény. De máshova nem tudom őket pakolni, mint ahol van. Egyelőre tiszteletben tartja, hogy oda nem nyúlhat. De résen vagyok, mert sosem tudhatom mikor jön el a pillanat, hogy kinyitja.
2020. nov. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Nincs elzárva előle semelyik szoba, szabadon jön megy ahova akar. Mindegyik szoba biztonságos.
2020. nov. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Egyedül a lépcsőt zártuk el előle.
2020. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Mindenhová megy, de általában egy helyiségben van velem. Ha lemegy a térképről, utánanézek, de mindenhol biztonságos a ház. Konnektorok bedugva, törékeny, veszélyes dolgok magasra pakolva.
2020. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Szabadon mehetett a lakásban, amerre akart. Bababiztossá volt téve.
2020. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
A fürdőszobát és a wc-t csuktam egyedül a vegyszerek/mosószer miatt, de nem kulccsal. Alapvetően mindig tudtam hol van, keveset volt egyedül, akkor is inkább valamelyik szobában volt inkább. Nem nagyon érdekelte mik vannak a csukott ajtókon túl, így mondhatni magától tudta, hogy inkább a szobákban legyen.
2020. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Majdnem 3 éves volt, mire elérte a kilincset, nálunk nagyon magasan vannak. Akkor már annyira nagyon nem kellett zárni semmit.

Egyébként kicsi a lakás, minden ajtó nyitva, addig is oda ment ahova akart, most az öccse is szabadon kószál (1,5), de nem nagyon távolodik el. Bababiztos a lakás. A fürdőben a vegyszerek is a szekrény tetején, még nekem is fel kell állnom a kád szélére, hogy elérjem.

2020. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Még csak egy éves, oda jön-megy a lakásban ahová akar. Egyedül a konyha tilos még, ott babarács van még az ajtón. Minden bababiztos, amelyik szekrény nem, ott babazár van felragasztva, hogy ne tudja kinyitni, ezeket felnőtt felügyelettel nézegetheti ha épp kéri.
2020. nov. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Két éves lesz, már nyitja néha, ha nagyon be akar menni. Csak hát azokba a szobákba van bepakolva sok veszélyes, és/vagy drága dolog... minden fel van pakolva az égbe, vagy leragasztott szekrényekben, és már nem tudok mit kitalálni.
2020. nov. 18. 10:22
 10/13 anonim ***** válasza:
63% os neked meg mi a bajod, fejtsd már ki ha ilyen bőszen nyomogatod a pirosat🤦‍♀️
2020. nov. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!