Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elkaptuk a koronavírust. Ti is?

Elkaptuk a koronavírust. Ti is?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki már túl van rajta? Hogyan éltétek meg a vírust és a karantént? Hány évesek vagytok? Mindenkinek volt tünete?


A férjem nálunk nem kapta el (elvileg van aki elkapni sem tudja, szerintem ő ilyen lehet). Én (33) viszont igen a két lányunkkal (6,8) sőt anyukám is (60).


2020. nov. 13. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Igen, elkaptam.

Két gyerekünk (3 és fél, ill. 7 éves) semmilyen tünetet nem mutatott. Feleségem (42 éves) pár napig kicsit izzadt reggelente, ill. fáradékony volt napközben (nyilván hőemelkedése volt, de meg se mérte).

Nekem (47 éves vagyok) pár napig lázam volt, utána lassan lement. Kezdetben erős ízületi fájdalmaim voltak, azok is enyhültek. Reggelenként kicsit köhögtünk a feleségemmel (száraz köhögés). Ízeket alig, szagokat egyáltalán nem éreztünk. Pár nap jól-lét után viszont nekem mindig volt egy rossz napom, amikor már reggel rosszul éreztem magam. Ilyenkor a láz vagy hőemelkedés is visszajött. Mindkettőnknek volt néhány erős fejfájása (ami elvileg lehetett volna mástól is, de ilyen gyakorisággal nem szokott lenni).

Légzési nehézsége egyikünknek sem volt. Megjegyzem, nem is dohányzunk, és nem vagyunk elhízva, nincsenek krónikus betegségeink.


Most már talán kijelenthetjük, hogy túl vagyunk rajta.

A karantént viszonylag nehezen viseltük. Pedig még kertes házban is lakunk. A gyerekek estére szinte mindig nagyon túlpörögtek, hiába voltak kint a kertben délelőtt vagy délután. Hiányoztak nekik az óvodás ill. iskolás társak, az a mennyiségű inger, amit 20 körülöttük nyüzsgő kisgyerek tud okozni - és amit mi értelemszerűen nem tudtunk.

2020. nov. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%
Az 1-es megérdemelte. Ez az aki örül neki, ha megbüntetnek valakit mert 8 után lemegy futni.
2020. nov. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem mi, hanem apumék kapták el. 55-50-17 évesek. Körülbelül 1 hónapig tartott a családban, hullámzó erősséggel. Napokon keresztül gyengeség, köhögés, láz, napokig jobb közérzet, aztán újra vissza minden. Tudtak azért mozogni, nem ágyban voltak végig, de nagyon megterhelte a szervezetüket és sose tudták mi lesz másnap. Tipikusan étvágytalanság, íz és szag vesztés.
2020. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Egy kollégám kapta el, aki 1 hétig nagyon lázas volt, 1 hétig kevésbé, utána még 2 hétig fáradtabb volt, és 1 hétig íz és szagvesztés volt, otthon volt végig, ez kb 1 hónapja volt, azóta teljesen jól van.
2020. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Soha még
2020. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Tavasszal is, most is sajnos. Mi duplazunk ugy latszik. Ferjem, gyerekem, en.

Plusz kollegaim ketto. Plusz az ismerosi korben tobben, sajnos 2 van aki bele is halt.😣🤧

2020. nov. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem nagybátyám kapta el illetve a gyereke nagybátyám bele is halt :/.
2020. nov. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elkaptuk. Szaglas es izerzesvesztes. Jo buli volt! Tobbet nem kerunk:)
2020. nov. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!