Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kislànynak mit vesztek...

6 éves kislànynak mit vesztek karácsonyra?

Figyelt kérdés

2020. nov. 14. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Unokahugom pont 6éves lesz. Karácsonyra kap egy uj bicót. A 8éves pedig fülbevalót.
2020. nov. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
54%

Valami babát, kifestőt, jó minőségű ceruzákat, mintás gyerek hátizsákot, erősebb karkötőt, csokit.

Én ilyeneknek örültem. :)

2020. nov. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

Interaktív babát, óriás lávalámpát, Legókészletet, egymásbaillesztős fogaskereked holmit, marionett bábut, Smartgames játékokat, pár apró cuki holmit, madárhang utánzó sípot, elefántos hátizsákot, és pár nagy kupac fa építőkockát, meg egy táncszőnyeget.


A luvabella helyett lehet, hogy hoverboardot kap.

2020. nov. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk egy tornász Barbiet, könyveket és egy speciális filctoll készletet. A nagyszülőktől, keresztszülőktől logikai játékokat, kreatív készleteket.
2020. nov. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Interaktív kutyát kap 6 éves lányom. Spin master present pets a neve. Anyuéktól Lego Friends barátság buszt. Gondolkodtunk még Barbie házban-lakókocsiban is.
2020. nov. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Barbi babát, buborék fujjót, bocsi hogy megkérdezem de te nem Dunaharasztiban laksz vagy alsonémedin?
2020. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Nem:) De mièrt is?:)

2020. nov. 24. 22:20
 8/8 anonim válasza:
nem tudom
2021. jan. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!